Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Grzesiek zgłębił działanie wyczynowych amortyzatorów! #Duda_vs_SzafrańskiOglądaj “Duda kontra Szafrański” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/duda-kontra-szafranski-odcinki,32968/odcinek-7,S01E07,217239
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Po czterech pasjonujących seriach programu „Klimek kontra Duda” czas na zmiany!

#tvnturbo #duda #szafrański

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „Grzesiek zgłębił działanie wyczynowych amortyzatorów! #Duda_vs_Szafrański

  1. 5 tysięcy? Proszę was takie zawieszenie z skokiem 35cm to koszt conajmniej 18tysiecy conajmniej. Żałosne to jest a potem się dziwicie czemu Grzesiu wszystko wygrywa.

  2. A na co to komu?? Ja zamontowałem Box od Pana Dudy, i zawieszenie samo mi się obniża, albo podwyższa w zależności od terenu. Dodatkowo uzupełnił mi płyn do kierunkowskazów, a przedlift zmienił mi się w polifta!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!