Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

GSXR K2 power wheelie's – WarsawIt’s not me driving. I only made this video.

Subskrybuj, polub i prześlij innym jeśli Ci się spodobało.
Śledź na Facebook: https://www.facebook.com/CODApl

Subscribe, like and share if you like it.
Follow me on Facebook: https://www.facebook.com/CODApl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

23 komentarze do „GSXR K2 power wheelie's – Warsaw

  1. Czy na 2 gim biegu tą generację gsxra ale 750 da się z z samego gazu poderwać na koło? Mam takie moto ale nie potrafię tego chyba zrobić. z jedynki bez problemu ale 2jka już z samego gazu to jest problem przy standardowcyh zebatkach.

  2. Nie bardzo rozumiem dlaczego lancuch mialby spadac przy jakiekolwiek pozycji podczas zmiany biegow. No chyba ze cos jest popsute.

    Zreszta ja i moji koledzy tak robimy od wielu lat i nigdy sie to nikomu nie przytrafilo.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!