Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Hak holowniczy automat wypinany pionowo (wertykalny)Prezentacja: automatycznie wypinany hak holowniczy, przedstawia stosowany u największych polskich producentów haków holowniczych mechanizm ACS. Przedstawia sklep https://www.dobrehaki.pl Najlepsze rozwiązanie na rynku, po wypięciu kuli gniazdo jest niewidoczne. W zależności od modelu samochodu w większosci przypadków nie wymaga podcięcia zderzaka lub jest ono minimalne. Kula posiada zabezpieczenie antykradzieżowe (w zestawie 2 kluczyki). Malowanie metodą KTL (katodowo elektrolitycznie), co gwarantuje największą odporność na korozję i estetyczny wygląd nawet po wielu latach. Wszystkie modele haków holowniczych AUTOHAK, STEINHOF i Imiola mają homologację. Więcej na www.sklepmartec.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Hak holowniczy automat wypinany pionowo (wertykalny)

  1. Tak jak na filmie, mój hak ACS systems bv nie posiada tabliczki znamionowej (podobno wystarczy naklejka w 2018 r) ani naklejki ze znakiem CE i nie przeszedł badania technicznego – czyli legalnie nie mogę go używać. 1700 zł w błoto.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!