Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Harley-Davidson Fat Bob 2017 – motocykl z silnikiem większym niż samochódSilnik o pojemności prawie 1,9 litra. Tak jeździ legendarna potęga na dwóch kołach – Harley-Davidson Fat Bob

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

35 komentarzy do „Harley-Davidson Fat Bob 2017 – motocykl z silnikiem większym niż samochód

  1. to chyba obecnie najciekawszy HD dla normalnego mieszczucha lat 25-45, bez czaszek, bez chromów, bez klasyki na siłę, lampa robi 50% do wyglądu, HD zrobił tu genialny ruch odchodząc od okrągłego reflektora, co daje mu ten 1% do wyglądu ze ścigaczy wg mnie..

  2. To nie jest prawdziwy Harley. Prawdziwy Harley skończył się w 1999 roku. Od 2000 roku produkowane są już tylko motocykle marki Harley Davidson. A jego brzmienie to totalna kicha. Brzmienie się skończyło wraz z końcem

    Twin Cam bo one jeszcze brzmiały zwłaszcza na gaźniku. Porządne brzmienie pozostało jeszcze w Sportsterach zwłaszcza na V&H slash
    Pozdrawiam

  3. Na kazdym motocyklu ktorym sie jedzie trzeba znac jego mozliwosci. Tu nie ma znaczenia jaka moc, jakie hamulce, trzeba pojezdzic, wyczuc, wczuc sie i brac z tego frajde.Jak sie nim pojezdzi, mozna cos powiedziec.

  4. Popsuli Fat boba. Za mały i słabo wyglądający bak. Zegar na jakimś "podeście". Za wysokie siedzenie. Za wysoko rury wydechowe podniesione (brak możliwości montażu sakw czy kufrów). Poprzedni miał swój styl.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!