Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Helikoptery BMW Auto Fus / Warszawa / 2012Dealer BMW Tadeusz Fus, nie jeździ szybkimi autami po zakorkowanej stolicy.
Skąd wiem?
10.05.2012 roku, byłem świadkiem lądowania i startu helikopterów, na terenie
salonu samochodowego marki BMW, znajdującego się w Warszawie przy ulicy Ostrobramskiej.
Przy płocie stał pracownik tego salonu, który oświadczył, że śmigłowce są własnością Tadeusza Fusa.
Ciekawe?

Więcej na ten temat można przeczytać na:
http://www.blogomotive.pl/index.php/2011/06/28/235-kim-sa-kierowcy-bmw/

Cytat z bloga Pt.: Kim są kierowcy BMW?

„..Szok
– Kiedyś spod Elbląga zadzwonił mój stały klient i mówi, że coś mu się z BMW stało. Przywołałem elektronika do telefonu, żeby się wywiedział co i jak. Posłuchał, popytał, w głowę się podrapał. Da się zrobić na miejscu? — zapytałem. Kiwnął głową, że się da. No to posłałem go po przenośny komputer, skrzynkę z narzędziami i posadziłem obok siebie. Pyk i byliśmy na miejscu w 30 minut.
– A klient co na to?
– W szoku był. Ale ja przy takich awaryjnych akcjach dla stałych klientów to nie mam nawet sekundy zawahania. Jak się da pomóc na miejscu, to lecimy..”

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Helikoptery BMW Auto Fus / Warszawa / 2012

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!