Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Holowanie samochoduWydawałoby sie, że to bardzo prosta czynność a jednak łatwo popełnić przy niej wiele potencjalnie kosztownych i niebezpiecznych błędów. Oglądając Poradnik Auto Świata dowiesz się jak ich uniknąć!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

14 komentarzy do „Holowanie samochodu

 1. Ale debil z TV na samym początku
  1 jeśli auto ma system wspomagania gdzie do pracy jest potrzebna praca silnika ( serwo , wspomaganie ) to takiego auta nie wolno holować na holu miętkim ( lince )
  kodeks ruchu drogowego 🙂 nie pamiętam jaki paragraf
  2 ta linka na filmie(NIE MA ATESTU ) to się nadaje do pociągnięcia co nai wyżej 1000-1200 KG
  3 co to znaczy wyrwać auto z ziemi ??????
  4 a co on myśli co to jest profesjonalny holownik ?????
  DLA MNIE ŻENADA CO ŁASKA

 2. @mlyngt – "Zabrania się holowania pojazdu za pomocą połączenia giętkiego, jeżeli w pojeździe tym działanie układu hamulcowego UZALEŻNIONE JEST od pracy silnika, a silnik jest unieruchomiony." (Art. 31 KRD) – brak działania serwa hamulców i/lub układu wspomagania kierownicy NIE WYKLUCZA możliwości hamowania lub kierowania!!! Czytaj ze zrozumieniem!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. O niczym takim przepisy nie mówią.
  Samochód musi mieć działające hamulce i układ kierowniczy (a w większości samochodów osobowych hamulce bez silnika działają). Nie wolno na lince holować np. ciężarówek które mają układ pneumatyczny wymagający działania silnika.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!