Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

HONDA TRANSALP – ZASTĘPUJĘ SZPACHLOWANIE WKRĘTÓW TRYTYTKAMI, CZYLI PEŁEN SERWIS MOTOCYKLA.Kup ubezpieczenie do końca czerwca i zyskaj 200 PLN na paliwo: https://bit.ly/3tNCwTw
Link do regulaminu: https://beesafe.pl/regulamin-200-zlotych-na-paliwo-profesorchris/

Siemanko
Dzisiaj motocyklizm
Pozdro

Sklep Profesora z gadżetami i pamiątkami:
https://profesorchris.pl/

Wsparcie działalności Profesora:
https://patronite.pl/Profesorchris
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?local

Program do obsługi warsztatu którego ja używam i polecam:
https://warsztat24.com/ KOD RABATOWY: “profesorkris” Pisane razem 🙂

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris.

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl

#honda #transalp #xl600

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

37 komentarzy do „HONDA TRANSALP – ZASTĘPUJĘ SZPACHLOWANIE WKRĘTÓW TRYTYTKAMI, CZYLI PEŁEN SERWIS MOTOCYKLA.

  1. panie kapitanie tylko prosze nie zostan dawca ani topielcem bo sezon wakacyjny ropoczety i wszedzie dawcy i topielce. bo nie bedzie komu naprawiac trupow i ulepów 😀

  2. Też chciałem trampka ale jednak stanęło na suzuki xf 650 – motocykl , prosty, bezawaryjny od strony technicznej , ale najważniejsze dla mnie lekki i poręczny , dużo przyjemniejszy do jeżdżenia po bocznych drogach jak honda.

  3. Krisie, teraz wyjątkowo na poważnie. Widzę że wciągają Cię motórki coraz bardziej i to mnie cieszy. Czy w związku z tym jest szansa na jakiś materiał z serii laboratorium szalonego profesora? Dla przykładu wpływ pałowania moto na panewki i inne elementy silnika? Dla niewtajemiczonych: pałowanie – ulubiona zabawa na zlotach motocyklowych polegająca na odpaleniu (najlepiej w środku nocy) silnika, rozgrzania (albo i nie) i uporczywym wkręcaniu pracującego na biegu jałowym silnika na obroty aż do odcięcia zapłonu. Hałas nieziemski, wydechy plują marchewami, ku uciesze zgromadzonej gawiedzi i utrapieniu mieszkających po sąsiedzku wczasowiczów. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  4. Każdy średnio kumaty gość z ledwo odkutą rodziną dochodzi do anielskiego wniosku, że jazda motocyklem poza ścieżkami utartymi dla puszek, sprawia niesamowitą przyjemność. Suma sumarum wszyscy tak skończymy z niepowetowaną radością z pokonywania ścieżek niedostępnych dla zwykłych zjadaczy asfaltu i etyliny.

  5. no to p.prof Chris przy-plusowałeś za tego trampeczka, ja akurat xl700VA, ale jak wiadomo poza rozwiertem reszta stara i sprawdzona jak skrzynia pięcio-biegowa 🙂 A co do nagrywania jedna ręka, to nie takie rzeczy ludzie jedna ręką robią 🙂Dobrego weekendu i pozdrowienia ze stolycy

  6. Chris. Sprawdź sobie ośkę która przekazuje ruch z tej zębatki na linkę licznika. Jak ma wzdłużny luz, to trzeba to skasować, bo znów zmieli zęby. A z tymi regulatorami to prawda najprawdziwsza. Mnie w Afryce przegrzana wiązka od świateł mijania rozdupcyła aku i regulator. Wymieniłem tą linię i wszystko hula od lat.

  7. Sorry ale, straszny paździerz! Co nie zmienia faktu, że trampek jest nie do zamordowania… 🙂
    Jeszcze synchronizację podciśnień powinieneś zrobić. W zasadzie jedna z podstawowych procedur serwisowych zaraz po oleju. "za bogato" na przednim może wynikać właśnie z rozjechanych przepustnic. Między wałek zdawczy i zębatkę gorąco polecam pospolity smar miedziany i stanowczo za mało towaru pod tą osłoną… Więcej smaruj łańcuch, na dłużej starczy!! 😀

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!