Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

HOT Test #7: Toyota Hilux VII | Bo asfalt parzy…



Redakcja www.hotbrakes.pl prezentuje siódmy odcinek z serii Hot TEST, czyli rozrywkowego vloga motoryzacyjnego.

Top Gear stworzyło niegdyś kult Toyoty Hilux – ich zdaniem samochodu potrafiącego wytrzymać wszystko, co człowiek jest mu stanie zadać. Przeprowadzili nawet kilka dość drastycznych testów. Od tego czasu mieliśmy już trzy kolejne generacje i wiele się zmieniło, poza naturą Hiluxa. Nadal jest twardy, mocny i niezawodny, bez względu na przeszkodę. W związku z tym postanowiliśmy zobaczyć co pokaże na małej off-roadowej przygodzie z minimalnym udziałem asfaltu. Początek i koniec wyzwania zlokalizowane były na Stajni Equitan w Sąsiecznie pod Toruniem (https://www.facebook.com/equitan/?fref=ts). Enjoy!

Model: Toyota Hilux VII

Wersja wyposażenia: SR5

Silnik: 3.0 diesel, 171 KM

Skrzynia biegów: automat

—————————

Samochód udostępnił:

Toyota Bednarscy – Autoryzowany salon i serwis Toyoty w Toruniu

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1-3

http://www.toyota.torun.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „HOT Test #7: Toyota Hilux VII | Bo asfalt parzy…

  1. Beautiful language… couldn't understand a word! 🙂 Nice video. Great truck, I have one too. Bought it because it's the last version with the mechanical 4×4 shifter… and because it's a Toyota of course! I don't like the new electronic knob twisting method… not manly enough for me! LoL! 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!