Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

ILE KOSZTUJE MIESIĘCZNIE MUSTANG 5.0? *utrzymanie samochodu*WEŹ UDZIAŁ W MOICH KURSACH FOTOGRAFICZNYCH!
WYBIERZ PAKIET ► http://www.akademiafotomaniakow.pl

INSTA ► https://www.instagram.com/mateusz_strelau
FB ► https://www.facebook.com/photoyoung.photography
Dzięki za polubienie! Piąteczka!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „ILE KOSZTUJE MIESIĘCZNIE MUSTANG 5.0? *utrzymanie samochodu*

  1. Witam mam pytanko do Ciebie, bo widziałem, że robiłeś mikropigmentacje jakiś czas temu i byłeś zadowolony, a teraz widzę Cie ciągle w czapce, czym to jest spowodowane, zastanawiam się własnie nad tym zabiegiem i nie do konca jestem przekonany o koncowym efekcie, co o tym sądzisz, czy warto???

  2. Gdzie czytałem, że ubezpiecznie jest znacznie droższe gdy samochód posiada bodajże 260KM lub więcej ale mogę się mylić. Ciekawi mnie jak to jest np ze „sportowymi” autami z salonów typu Civic Type R czy Ford Focus RS czy Renault. Widzisz coś za coś – ryk silnika za pare kafli kasy 😅😉 miłej i bezpiecznej każdy 🌤

  3. Ogólnie warto jeszcze wspomnieć np. o oponach 😅 w moim przypadku komplet Michelin Pilot Sport 4S wytrzymał od wyjazdu z salonu dealera do jakiś 15.000 km 😁 ogólnie koszt kompletu opon na tył to mniej więcej około 2000 zł. Warto też wrzucić H-Pipe bądź X-Pipe – dodatkowe 1500 zł. Ale to oczywiście nie konieczność. Tak czy inaczej to najtańsze w zakupie i utrzymaniu nowe V8 o blisko 500 km mocy i napędzie na tył.

  4. Szanuje za to, że nie próbowałeś obchodzić na około mówienia o cenach, jednak Polacy mają ten problem z rozmawianiem o pieniądzach, a jako przedstawiciel młodego pokolenia fajnie wiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja z posiadaniem samochodu o takiej pojemności i mocy

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!