Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ile za AUDI z USA? Kupiliśmy SQ5 w cenie zwykłej Q5! / Naprawa i oględziny A4 B9, A5, Q5Polacy kochają Audi. Gro samochodów przyjeżdża do kraju z Niemiec czy Szwajcarii (najczęściej egzemplarze bez historii użytkowania), ale i na rynku amerykańskim dostępność tych samochodów (najczęściej z pełną dokumentacją przebiegu i szkód) jest bardzo dobra.

W materiale pokażemy Wam część modeli z czterema pierścieniami na grillu, które importujemy dla Was zza oceanu: A4, A5 i (S)Q5. Powiemy sobie o uszkodzenia, rocznikach, wyposażeniu i KOSZTACH napraw. Wydawałoby się, że dostępność części i podzespołów na Starym Kontynencie jest bardzo dobra, to jednak odbudowa potrafi wygenerować problemy – powiemy jakie.

Grzegorz pochyli się także nad problemem ubezpieczenia transportu z samochodem. Czy warto? Jakie odszkodowanie wygenerował np. uszkodzony próg w modelu A4 B9?

Dobrego seansu!

#copart #iaai #impact #audi #a4 #q5 #sq5

————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: autazusa@autodiscover.pl
📲 INSTAGRAM Autodiscover: https://www.instagram.com/autodiscoverusa/
📲 INSTAGRAM Adama: https://www.instagram.com/adam_globalmotors/
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl
👍🏻 Subskrybuj kanał: https://goo.gl/2p2ofj
————

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

37 komentarzy do „Ile za AUDI z USA? Kupiliśmy SQ5 w cenie zwykłej Q5! / Naprawa i oględziny A4 B9, A5, Q5

 1. W materiale pokazujemy Wam m.in. 👉 Audi SQ5.
  W trakcie realizacji materiału auto czekało jeszcze na poskładanie – dziś samochód jest już po blacharce, co możecie zobaczyć na zdjęciach facebook:
  https://www.facebook.com/AutoDiscoverUSA/posts/4319964881361106
  Niestety z natłoku pracy nie zmieściliśmy tych fotografii w filmie…

  Zachęcamy do śledzenia naszego profilu FACEBOOK, który z jednej strony stanowi naturalne uzupełnienie tego co pokazujemy Wam w YouTube, a także zawiera szereg innych materiałów, które nie zmieściły się do filmów oraz materiałów z naszych bieżących zajęć (ostatnie zakupy – licytacje, samochody wydane klientom, galerie zdjęć, opinie klientów):
  👉 https://www.facebook.com/AutoDiscoverUSA

  Zapraszamy też na naszego INSTAGRAMA…

  👉 https://www.instagram.com/autodiscoverusa/

  … oraz do naszej AutoDiscover’owej grupy na FB:

  👉 https://www.facebook.com/groups/AutoDiscoverUSA

  We wszystkich naszych kanałach zbieramy to, co dotyczy tematu importu aut zza oceanu – licytacje / okazje / porady / przeróbki / weryfikacje VIN. To spora BEZPŁATNA baza wiedzy przydatnej tym wszystkim, którzy rozważają zakup auta w USA czy Kanady. Jak zawsze polecamy nasze usługi – namiary na Nas znajdziecie w opisie filmu 😉

 2. Wolę kupić starsze o 2-3lata auto ale całe, nie składane i kompletowane z części niewiadomego pochodzenia i sprawności. SQ5 za 180 tys i kto da gwarancję że przy lepszej kolizji nie rozpadnie się i zadziałają poduszki? Nikt!!! Jak tym wozić dzieci?

 3. też jeżdżę starym audi ale kupuję auta z Niemiec i produkowane na tamten rynek- bo jest lepsza jakość niz na rynek szczególnie wschodni ( włącznie z Polską) auta z wadami fabrycznymi dużo przypadków. jeżeli miałbym kupic nowe to tez jechał bym do dojczlandu

 4. Ja u siebie po rozładunku/ załadunku widlakiem musiałem rozbierać całą podłogę gdyż wgniotło zatyczki technologiczne umieszczone w podłodze. Bez rozbierania nie sądzę by można było porządnie naprawić. Dodatkowo są zgrzewanie kołki do montażu osłon które też oberwały.

 5. Pytanie czy bierzecie części ze sprawdzonego źródła? Nie boicie się że części będą kradzione i że klient potem beknie za paserke? Dość dużo audi się ostatnio sprowadza i tez dużo audi kradną.

 6. Cena pod dom zawiera vat i wszystkie podatki? Kiedy sam liczę te opłaty np.z jakimś kalkulatorem opłat wychodzą mi dużo wyższe ceny od tych o których wy mówicie. Czy są jakieś sposoby na uniknięcie lub zmniejszenie niektórych opłat?

 7. Z tymi częściami to tak jest, ja też przerabiałem nie jeden już temat i dużo jest części nie nadających się do ponownego zamontowania, także trzeba dobrze przemyśleć temat, oczywiście na telefonie to wszystko jest super, świetne, a rzeczywistość zupełnie inna.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!