Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

interwencja, czyli trawniki Aignera – część II #shortsinterwencja, czyli trawniki Aignera – część II #shorts

Polska została opanowana przez dziwną chorobę cywilizacyjną – SAMOCHODOZĘ. Występuje u niektórych osób kierujących samochodami. Osoby dotknięte tą chorobą sprawiają wrażenie całkowitego uzależnienia od samochodu, jako jedynego środka lokomocji. Często, nie zważając na przepisy i otoczenie, powodują niszczenie mienia publicznego i prywatnego, a także zagrażają zdrowiu i życiu innych osób, zwierząt oraz roślinności. Do tej pory nie jest znane lekarstwo na tę chorobę, więc na tym kanale pokazujemy objawy oraz metody leczenia objawowego.

Muzyka: Joe E. Lee, Dreaming of Bourekas
https://www.epidemicsound.com/track/jwHQBCpCMh/

Chcesz pomóc w rozwoju kanału?
Sprawdź: https://patronite.pl/samochodoza
https://www.facebook.com/samochodoza/

Tagi: warszawa samochodoza stop cham samochody polscy kierowcy chodnik ddr trawnik zakaz b36 straż miejska

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

39 komentarzy do „interwencja, czyli trawniki Aignera – część II #shorts

 1. Grunt pod parking to dla dewelopera chyba strata kasy, woleliby drugi blok postawić. A swoją drogą, o czym myśleli ludzie, którzy kupowali mieszkanie w takim bloku, że będzie blisko do samochodu, bo tylko we dwóch z sąsiadem będą parkować na mikro parkingu?
  Nie można było wyznaczyć placu na 50 samochodów ze stosowną dopłatą do mieszkań, za grunt pod każdym miejscem parkingowym?
  Parkingi przy starych blokach do dramat, ale przy nowych? Projektanci osiedla nie wiedzą, że ludzie mają samochody?
  O elektrykach nie wspomnę.

 2. jaki masz cel w tym,że na co drugim filmie blokujesz wyjazd kierowcom? zwróciłeś uwagę i część zrozumiała. chcą odjechać ale samozwanczy szeryf musi wezwać policję czy inne służby. Ty nie dbasz o bezpieczenstwo ani o przepisy tylko o atencje. dla mnie jesteś tak samo denerwujący jak ci co nie stosują się to przepisów. poza tym jest jeszcze coś takiego jak życie do którego wiele sytuacji nie przystaje. ale ,żeby to zrozumieć to trzeba znać magiczne słowo…EMPATIA (czasami,nie zawsze).

 3. Jestem kierowcą z ponad 20 letnim stażem, popieram takie akcje. Prawo jazdy wydaje się z jakichś powodów. Jednym z nich jest umiejętność parkowania zgodnie z przepisami.

 4. Nie popieram zachowań kierowców, ale w Polsce powstają nowe biurowce, mieszkania a miejsc parkingowych brakuje. mandatami się tego problemu nie rozwiąże…

 5. Reklama jest dłuższa od filmu.
  Za ogrzewanie płace cały rok a grzeją tylko połowe
  Po piwo ide do sklepu około 8 minut a wypijam w 5
  Zjadłem ostatnio drożdżówkę za 1£ a mandat za obstrukcje w pobliskich krzakach 70 £.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!