Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jack's Motorcycle. Kawał Ameryki w Warszawie. To coś więcej, niż sprzedaż i serwis Harley-DavidsonNie musisz wyjeżdżać za ocean, by poczuć się jak w Ameryce. Takie wrażenia zapewni Ci wyjątkowy warsztat Jack’s Motorcycle. Specjalizuje się w sprzedaży, serwisie i modyfikacjach motocykli Harley-Davidson. Czuć tu jednak fascynację całą amerykańską motoryzacją. Zobacz na tym filmie, że gdyś nie znał lokalizacji Jack’s Motorcycle, uznałbyś, ze film został nagrany na Brooklynie lub w Detroit.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Jack's Motorcycle. Kawał Ameryki w Warszawie. To coś więcej, niż sprzedaż i serwis Harley-Davidson

  1. Serwis… a co to takiego? Jeżdżę Hondą i nigdy w czymś takim nie byłem. Widać Harleye się psujo, a Hondy nie. Chcesz jeździ do serwisu? … kup sobie Harleya, a jak nie chcesz tam jeździć, to kup sobie Hondę 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!