Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jaguar spotkał się z koparką ! Czyli naprawa auta bez śladu, pod miernik lakieruCześć
Komu koparka nie zniszczyła auta niech pierwszy rzuci kamień !
A tak serio, na pierwszy rzut oka auto nie wyglądało zbyt ładnie, chociaż wraz z postępem prac po prostu nie widać do było robione !

Enjoy !

instagram : https://www.instagram.com/barpol93

00:00 Wstęp
00:45 Przedstawienie pacjenta
03:42 Rozbieranie pełną parą
04:48 Timelaps z wymiany poszycia
09:19 Pomalowany wygląda tak
11:20 bonusik

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Jaguar spotkał się z koparką ! Czyli naprawa auta bez śladu, pod miernik lakieru

  1. Tutaj oto najlepszy przyklad, że do solidnej naprawy nie są potrzebne "kafelki " i długonogie sekretarki. Wystarczy fachowiec ze "złotymi rękami" i jego zaangażowanie.
    Brawo Panie Marcinie👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!