Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak czytać oznaczenia na felgach? ● Poradnik Oponeo™✔ PRZECZYTAJ: https://www.oponeo.pl/artykul/oznaczenia-na-felgach-jak-je-czytac
✔ SUBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCVCsD-n5TmDE9IhkBkZ0DEQ?sub_confirmation=1
✔ FACEBOOK: https://www.facebook.com/OponeoPL
✔ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/oponeo_official
✔TWITTER: https://twitter.com/oponeo_pl

Praktycznie każdy z nas spotkał się z oznaczeniami na feldze. Zapis “7.5Jx16H2 ET35” oznacza felgę o szerokości 7,5 cala, średnicy 16 cali o odsadzeniu 35mm. Pozostałe oznaczenia to odpowiednio J – profil kołnierza oraz H2 – profil przekroju.

#Oponeo #Felgi #PoradnikOponeo

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „Jak czytać oznaczenia na felgach? ● Poradnik Oponeo™

Dodaj komentarz

Zadzwoń!