Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

JAK NAPRAWIAM AUDI / OPEL ASTRA G #9 , ROZBIERAM ZAWIESZENIE, NAPRAWA RĘCZNEGO,LAMP,ROLKI…Cześć !!
Naprawami, tuningiem i odbudową samochodów zajmuję się od kilku lat, mimo tego ,ze jestem amatorem to odbudowałem już kilkanaście aut.

W serii filmików jakie powstaną na temat Audi oraz innych aut, chciałem pokazać jak można w przydomowym garażu zrobić i naprawić furkę 😉

Jeśli się podobało zostawcie łapkę w górę i dajcie SUBA co pozwoli rozwinąć kanał.
Kontakt: ricoservis@op.pl
FB: Rico Servis

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „JAK NAPRAWIAM AUDI / OPEL ASTRA G #9 , ROZBIERAM ZAWIESZENIE, NAPRAWA RĘCZNEGO,LAMP,ROLKI…

  1. Jeśli będziesz wymieniał gumy na wahaczach to obecnie najlepszą opcją jest założyć czerwone poliuretany (twardość taka sama jak guma) bo obecnie zamienniki nawet firmy lemforder nie wytrzymują za długo. Jeśli chodzi o czujnik ABS to widzę, że to 80 przed liftowa więc czujniki będą miały okrągłą wtyczkę. Niestety u mnie takie nie są do dostania, ale w sklepie sprzedawca sprawdził parametry czujnik od b5 i były takie same. Trzeba było tylko wykorzystać wtyczkę od starego czujnika. Ewentualnie można przerobić wtyczkę czy wiązce na tą nowszego typu. Przy zawieszeniu sprawdź jeszcze gumy przy przekładni od drążka kierowniczego (trzeba się przyjrzeć czy nie chodzi już drążek luźno wokół gumy). Jeśli chcesz zdjąć wózek to trzeba odkręcić jedną poduszkę od skrzynii biegów. Bo będzie do niego przykręcona.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!