Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak naprawić oponę – zestaw naprawczy w sprayu, uszczelniacz w sprayu, koło zapasowe w sprayu K2Dzisiaj pokażę Ci jak naprawić przebitą oponę przy pomocy zestawu naprawczego w sprayu. Dowiesz się:
– Jak naprawić przebitą oponę.
– Jak używać pianki do opon w sprayu
– Jak wyczyścić oponę po uszczelniaczu

Puszka uszczelniacza do opon zmieści się w schowku, a średnia masa koła zapasowego to około 20 kg. Dla niejednego kierowcy, zmiana koła na poboczu ruchliwej drogi może okazać się trudnym wyzwaniem. Pianka do awaryjnej naprawy K2 Tire Doktor eliminuje ten problem. Wokół łatki w sprayu krąży wiele mitów. Jeden z nich mówi o tym, że uszczelniona w ten sposób opona nie nadaje się do naprawy. Używając innych środków niż K2 – być może. tego nie wiemy, ale w przypadku K2 Tire Doktor takie ryzyko NIE ISTNIEJE. Spray do naprawy opon K2 jest bezpieczny, po jego usunięciu koło można bez problemu naprawić w zakładzie wulkanizacyjnym. Dodaj K2 Tire Doktor do bagażnika, a zaoszczędzisz czas, pieniądze i miejsce!

************ PRZYDATNE LINKI *************
O produkcie – https://k2.com.pl/produkty/k2-tire-doktor-400-ml?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Blog K2 – https://k2.com.pl/blog/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
AutoKosmetyka – https://www.facebook.com/groups/318351828588263/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Tester K2 – https://www.facebook.com/groups/243625069457353/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Turniej Wiedzy / Konkurs – https://k2.com.pl/wyzwanie/turniej?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Zapowiedź produktów – https://k2.com.pl/zapowiedz?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Darmowe ebooki – https://k2.com.pl/wiedza?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Przetestuj produkty – https://k2.com.pl/testuj-produkty-k2?utm_source=b2c&utm_campaign=yt

************ REJESTRACJA PRODUKTÓW *************
Uwaga! Już za kilka tygodni rusza platforma w ramach której rejestrując zakupiony produkt K2 otrzymasz dodatkowe korzyści m.in, szansę na wygranie pakietu produktów K2.
Śledź nas na facebooku i zapisz się na newsletter na stronie k2.com.pl, aby być na bieżąco.

************ DLA SPRZEDAWCÓW – PROGRAM LOJALNOŚCIOWY *************
Zwiększ swoje zyski stawiając na markę K2. Przystąp do programu lojalnościowego Melle Partner. Zyskaj atrakcyjne nagrody oraz dotrzyj do większej ilości klientów, dzięki darmowej reklamie. Zainteresowani produktami K2 bez problemu znajdą Twój sklep w wyszukiwarce na stronie K2.com.pl. Zapraszamy!
Dołącz na:
https://partner.melle.com/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt

:A:BB:A:
:K:4372,1048:K:
:R:B31X TIRE:R:

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

25 komentarzy do „Jak naprawić oponę – zestaw naprawczy w sprayu, uszczelniacz w sprayu, koło zapasowe w sprayu K2

  1. Zawsze bałem się kupować tych wszystkich specyfików, ponieważ wulkanizator chciał majątek na wyskrobanie pianki z opony. W tym przypadku użycie tego środka może okazać się zbawienne, gdy podczas podróży przebijamy dwa koła na raz. Świetne !

  2. U mnie zadziałało przy oponie 185/55R15 (wbity wkręt, nie usuwałem go). Dojechałem spokojnie do warsztatu, z wymyciem pianki z wnętrza opony też nie było problemu. Polecam.

  3. Nie polecam. Kupiłem, zaaplikowałem, ale i tak opona nadawała się na śmietnik ze względu na syf w oponie po wstrzyknięciu pianki. „bezpieczne dla opony” K2 weźcie się za porządniejsze produkty i testy. Stwierdzam, że produkt nie działa i wystawiam bardzo mocne 1/10. Nie polecam, nie kupujcie Tego. Ja mam już nauczkę na przyszłość, albo dojazdówka albo wozić zapasówkę i wymienić nawet o 2 rozmiary na mniejsze.

  4. Rozmawiałem z wulkanizatorem odn wszelkich zestawów naprawczych w sprayu i mi powiedział, że opona po takich specyfikach praktycznie nadaje się na śmietnik. Ile w tym prawdy nie wiem… Sądzę, że po prostu nie chce im się czyścić z tej gumy wnętrza gumy

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!