Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak naprawić podłużnicę /Spawanie 200sx s13 Część 6#nissan200sx #200sx #blacharka
Zapraszam na mojego Instagrama: https://www.instagram.com/200sx_carloos/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

13 komentarzy do „Jak naprawić podłużnicę /Spawanie 200sx s13 Część 6

  1. Lubię oglądać dobrą robotę, dużo można się nauczyć, 100 odcinków o blacharce byś nagrał i bym obejrzał wszystkie z zainteresowaniem, pozdrawiam i miłej roboty 🙂

  2. Super, coś do oglądania, ale jak już rozciąłeś konstrukcje kielicha/nadkoli i tam spawałeś, to ja bym dodał jeszcze więcej blachy zeby to było "solidniejsze" może głupie, ale przy takim etapie chyba warto, choc nie jestem pewien czy bedziesz wiedzial co mam na mysli.
    Ale tak jak zrobiłeś też powinno być w porządku

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!