Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak naprawić przetwornicę xenonową AL?Filmik pokazujący jak można naprawić typowe uszkodzenie przetwornicy xenonowej AL. 2 typu który występuje w wielu samochodach (Mazda 6, Bmw E46, Golf 5, Ford Mondeo, Alfa Romeo 156, Mercedes C 203 itd.)

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

17 komentarzy do „Jak naprawić przetwornicę xenonową AL?

  1. Witam,
    Porada jak najbardziej trafna, ale w moim przypadku tylko spalony tranzystor pokazywał 0.53 oma, reszta wariowała przy próbie pomiaru. Zgodnie z poradą wymieniłem te trzy pozostałe ( 12zl szt.). Początkowo nawet reklamowałem te rzy nowe ponieważ one też nie wskazywały nic w omach. Po konsultacji ze sprzedawcą , wylutowałem ten "sprawny" tranzystor i okazało się że to on był winowajcą. Polecam wylutować wszystkie cztery i je obejrzć. Dziekuję za ta poradę  dzięki temu mam w kieszeni 120zl. 😉

    Przetwornica z vectry b 99r.

  2. Dobrze, że trafiłem na ten filmik bo już szukałem używanej przetwornicy. Diagnoza w 100%-ach trafna. W pobliskim sklepiku nie mieli takich tranzystorów i zaproponowali mocniejszy 20N60. Koszt 12,- zł. Tylko przyciąłem radiator bo był za wysoki ( a w 11N50 nie ma go prawie wcale ) i przetwornica działa. Dzięki!

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!