Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak naprawić spryskiwacz tylny Skoda Rapid/Seat Toledo? Najczęstsza przyczyna #Majster Amator odc.10Przestał działać mi tylny spryskiwacz. Okazało się że sprawa jest prostsza do naprawy niż się to wydaje. Jest to częsty problem w tych autach więc dzielę się szybkim sposobem poradzenia sobie z problemem.

Wszystkie filmy na kanale “Majster Amator” należy traktować jako wskazówki i zachętę do samodzielnego działania. Autor filmów nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku prób samodzielnych działań przez widzów.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Jak naprawić spryskiwacz tylny Skoda Rapid/Seat Toledo? Najczęstsza przyczyna #Majster Amator odc.10

  1. W octavii 2 jest to samo, w życiu większego badziewia nie widziałem. Ten płyn leci jakby dysza miała prostatę a najczęściej to wcale nie leci, wymieniłem już wszystko i nic to nie dało, tak jakby nie można było zrobić dyszy na górze, normalnie jak w innych autach.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!