Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak naprawić uszkodzoną chłodnicę – Uszczelniacz do chłodnic samochodowych K2 Radiator Stop LeakPoważny defekt chłodnicy uniemożliwia dalszą jazdę samochodem, a pozbawienie jednostki napędowej chłodzenia prowadzić może do jej trwałego uszkodzenia. Co więc zrobić, kiedy nasza chłodnica zostanie uszkodzona? Oczywiście należy ją czym prędzej naprawić, albo zregenerować – powie każdy.

Najwyższej jakości produkt do uszczelniania chłodnic. Działa natychmiast. Może być stosowany we wszystkich typach chłodnic. Jest mieszalny z każdym rodzajem płynu chłodniczego, również z najnowszymi typu “long life”. Nie utrudnia cyrkulacji płynu chłodniczego.

#SAMOCHODY #MOTORYZACJA #MECHANIKA

************ PRZYDATNE LINKI *************
O produkcie – https://k2.com.pl/produkty/k2-radiator-stop-leak-400-ml?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Blog K2 – https://k2.com.pl/blog/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
AutoKosmetyka – https://www.facebook.com/groups/318351828588263/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Tester K2 – https://www.facebook.com/groups/243625069457353/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Turniej Wiedzy / Konkurs – https://k2.com.pl/wyzwanie/turniej?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Zapowiedź produktów – https://k2.com.pl/zapowiedz?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Darmowe ebooki – https://k2.com.pl/wiedza?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Przetestuj produkty – https://k2.com.pl/testuj-produkty-k2?utm_source=b2c&utm_campaign=yt

************ REJESTRACJA PRODUKTÓW *************
Uwaga! Już za kilka tygodni rusza platforma w ramach której rejestrując zakupiony produkt K2 otrzymasz dodatkowe korzyści m.in, szansę na wygranie pakietu produktów K2.
Śledź nas na facebooku i zapisz się na newsletter na stronie k2.com.pl, aby być na bieżąco.

************ DLA SPRZEDAWCÓW – PROGRAM LOJALNOŚCIOWY *************
Zwiększ swoje zyski stawiając na markę K2. Przystąp do programu lojalnościowego Melle Partner. Zyskaj atrakcyjne nagrody oraz dotrzyj do większej ilości klientów, dzięki darmowej reklamie. Zainteresowani produktami K2 bez problemu znajdą Twój sklep w wyszukiwarce na stronie K2.com.pl. Zapraszamy!
Dołącz na:
https://partner.melle.com/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt

:A:BB:A:
:K:1211:K:

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „Jak naprawić uszkodzoną chłodnicę – Uszczelniacz do chłodnic samochodowych K2 Radiator Stop Leak

  1. Nie polecam po 5tys km poszła uszczelka pod głowicą bo 4 kanały wodne zatkane przez ten uszczelniacz takie skutku uboczne tak wychodzi oszczędność 200zl na chłodnice że muszę teraz 800 wyłożyć I pewnie ta chłodnica puści w innym miejscu i trzeba wymieniać.

  2. Dzień dobry. Mniej wiecej raz na kwartał chłodnica wyrzuca mi waż i płyn chłodniczy całkowice wylatuje… uszczelka pod głowicą jest ok, pompka wody również działa. Po zalaniu chlodnicy płynem wszytko znowu gra. Temperatura pracy silnika jest równa, wskaźnik temperatury ani drgnie, na dłuższym postoju gdy temp podejdzie wentylatory się włączają. Korek i termostat wymieniłem, ale po jakimś czasie ( ok 3, 4 mieś.) znów wyrzuciło przewód i temp szybko skoczyła w górę, rzadna kontrolka alarmowa się nie włacza, co też mnie ciekawi. Miedzy czasie autem jeździłem autemw Holandii i wszytko grało. Założyłem opaskę na przewód, ale i ona nie pomogła… Zastanawiam sie nad wymianą chłodnicy. Auto to Honda Civic 8 ufo 1.8l 140km benzyna. Czy wie ktoś co może być przyczyną?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!