Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak nauczyć się ruszać samochodem? Najprostszy sposób na ogarnięcie sprzęgła.UWAGA: Nowy kanał: https://www.youtube.com/channel/UCOxPs9MBuKQIgfINRvdKSrA
Chcesz wesprzeć? 🛍 Kup moje ciuchy: https://Prawie.PRO
📸 Mój Instagram: https://www.instagram.com/prawie_pro/
📸 Mój Facebook: https://www.facebook.com/leszekprawiepro/
🎧Spotify (podcast): https://open.spotify.com/show/0gM6UFkgXQV5XFf9yy1EBo
🚲Strava: https://www.strava.com/athletes/17236526
🏆Team: https://www.strava.com/clubs/prawiepro
📩Kontakt: leszek@prawie.pro

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

39 komentarzy do „Jak nauczyć się ruszać samochodem? Najprostszy sposób na ogarnięcie sprzęgła.

  1. Jak operować sprzęglem noga podparta na piecie czy w powietrzu ale wtedy bardzo sie noga meczy….A jak mama noge w jednej pozycji to raz dotykam sprzegla koncem palcow a raz srodkiem stopy

  2. Nogę na sprzęgle należy zatrzymać. Większość ludzi, ojców, instruktorów uczy – puszczaj sprzęgło baaaaardzo powoli. Owszem, ale w momencie półsprzęgła (kiedy auto zaczyna ruszać) nogę należy zatrzymać. I to półsprzęgło to kwestia wyczucia. Ale nauczysz się gdzie jest półsprzęgło, nauczysz się ruszać.

  3. To ruszanie samym sprzęgłem w praktyce działa tylko jak się jedzie dieslem, bo tam silnik popycha bardzo mocno auto do przodu. Na benzynę i gaz, ruszanie z samego sprzęgła to porażka

  4. To jest najgorsze co można proponować początkującym. Nic to początkującemu nie powie o sprzęgle. A i sprzęgło nie po to jest by się nim bawić na wolnych obrotach. Stąd bardzo często biorą się gaśnięcia silników bo wyjeżdża taki kursant na ulicę, z tyłu ktoś zatrąbi i już mu silnik gaśnie. Brawo Panowie instruktorzy, brawo. Pierwszy dzień nauki powinna być jazda na półsprzęgle.

  5. Taki sposób rodzi zły nawyk. Na jeździe uczą tego samego. Dużo lepiej poświęcić godzinę gdzieś za miastem na pustym placu i nauczyć się ruszać z gazem. Od razu będziemy mieli nogi przyzwyczajone i nic nas w mieście nie zaskoczy. Ten sposób może zaszkodzić bo ludzie zbyt mało dynamicznie ruszają pod górkę i podczas stresu gdy ktoś za szybko puści to auto za nami ma zderzak na żyletę.

  6. Szczerze mówiąc nie rozumiem ludzi w komentarzach. Przecież właśnie w taki sposób zdaje się łuk na egzaminie – bez gazu, samym sprzęgłem

  7. Ja pierwsze 4 godziny nauk jazdy jeździłem przód/tył na samym sprzęgle. Myślałem, że tak uczą jeździć w całej Polsce. A tu widzę film dodany jako nowy sposób na ruszanie lub też ciekawostka hmm.

  8. Ten sposób kompletnie na mnie nie działa. Problemem są ludzie tacy jak ja.. mało delikatni. I ta granica, gdzie sprzęgło bierze/nie bierze to jest są milimetry.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!