Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak nie oblać za światła ? Egzamin na prawo jazdyWykłady na prawo jazdy:
https://Paniejacku.pl

Prawo jazdy Mielec i Rzeszów
https://www.skręt.mielec.pl
https://www.skret.rzeszow.pl

Testy dla instruktorów nauki jazdy
Portal pomaga w przygotowaniu do egzaminu na instruktora nauki jazdy:
https://www.testydlainstruktora.pl

Na egzaminie należy w kolejności:

1.Ustawić Fotel
2. Ustawić Zagłówek
3. Ustawić Kierownicę – jeżeli jest potrzeba
4. Ustawić Lusterka
5. Upewnić się czy drzwi pojazdu są zamknięte – popatrzeć na kontrolki na desce rozdzielczej. Jeżeli drzwi są otwarte trzeba: sprawdzić czy to nie są drzwi kierowcy. Jeżeli to nie drzwi kierowcy, trzeba wyjść z samochodu i sprawdzić pozostałe
6. Zapiąć pasy
7. Uruchomić silnik
8. Włączyć światła – upewniamy się sprawdzając kontrolkę na desce rozdzielczej
9. Sprawdzić, na desce rozdzielczej, czy nie świecą się inne czerwone lub żółte kontrolki. Najczęściej będzie zapalona czerwona kontrolka “Awaria układu hamulcowego” oznaczająca również, “zaciągnięty hamulec ręczny” więc po zwolnieniu hamulca nic więcej nie powinno się świecić na czerwono

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „Jak nie oblać za światła ? Egzamin na prawo jazdy

  1. Panie Jacku, jest Pan doskonałym nauczycielem, Pana filmy bardzo zmniejszają niepokój związany z początkami nauki 🙂 Jestem bardzo ciekawa Pana zapatrywań na techniki prowadzenia kierownicy. Może jest już taki filmik – nie mogę go znaleźć… Mam zamieszanie w tej kwestii – moja instruktor uczy mnie techniki, z którą na żadnym filmie się dotąd nie spotkałam. Nie jest to typowa przeplatanka, ani push and pull, ruch do skrętu w prawo jest wyprowadzany z lewej ręki (a nie z prawej – jak na większości filmów), nie układa się rąk na godzinie 12 inicjując skręt…

  2. Ja nie dałem mijania tylko pozycyjne i egzaminator mnie upomniał zmieniłem i zdałem. Czy jak marszałek to obejrzy to może mnie oblać? Słyszałem że jakaś babka miała 24 min I po miesięcu posiadania prawka jej odebrali. Pogoda była taka że była lekka mżawka nie lało straszniej więcej dałoby się jechać beż tych świateł.

  3. To jakie w końcu obowiązują światła na placu manewrowym? Bo teraz jest model samochodu na egzaminie,ze są AUTO. A JAK JEst niebo ciemne to raczej obowiązują mijania. Tylko że jak ustawie na AUTO to automatycznie będą się nastawiac na pogodę. To raczej lepiej te AUTO włączyć???

  4. XDDD ja cały egzamin przejechałem na wyłączonych jakichkolwiek światłach i zdane, nwm jakim cudem, na łuku egzaminator szedł obok samochodu i nwm dlaczego nie widział, akurat to jest mój najczęstszy błąd przez przyzwyczajenia do motocykla gdzie mijania włączały się automatycznie 😂 do sprawdzenia miałem wsteczne, automatycznie włączyłem mijania i potem wyłączyłem wszystkie, potem jeżdżę po całym mieście, a już po zdanym egzamine na placu słyszę ,,proszę zdasić silnik i wyłączyć światła" przeżyłem zawał widząc, że są wyłączone i szybko przekręciłem w tą i spowrotem żeby coś zagrzechotał przełącznik, nwm kto na tym egzaminie był bardziej zaspany w poniedziałek o 8 rano 😂 jak tego nie zauważył nwm, po mieście ciągał mnie ponad 40 min, a na nim ni żywej duszy oprócz emerytów z rynków, ale jakoś (😁) starszemu panu to "niedopatrzenie" wybaczę 😂

  5. Ja dzisiaj przygotowałam wszystko, włączyłam światła. Chciałam kurtkę zdjąć, więc wyszłam z auta i pierwsze co egzaminator powiedział to, że zapalenie świateł nie jest elementem przygotowania do jazdy tylko ćwiczenia 2. Więc na minutę wyłączyłam światła i włączyłam ponownie. Czy miało to jakiś sens ? Nie wiem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!