Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak nie otwierać klapy bagażnika – Opel ZafiraMożesz też wesprzeć kanał przelewając dowolne środki z dopiskiem ‘darowizna’ na https://www.paypal.me/kaliope

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Jak nie otwierać klapy bagażnika – Opel Zafira

  1. Najprawdopodobniej poluzowała się w tym przypadku nakrętka od listwy która jest pod tapicerką. W tym miejscu zaczęła zbierać się woda i od otworu technologicznego na śrubę listwy korozja poszła każdą stronę świata (przerobione na astrze H) Oczywiście typowy dla opla błąd w sztuce. blacha tych gratów to dramat.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!