Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak odkręcić zapieczoną śrubę? – Penetrant do odkręcania zardzewiałych śrub – K2 Vulcan [PORADNIK]Mocowanie się z zapieczoną śruba nie jest czynnością przyjemną, a wielu przypadkach okazuje się całkowicie nieskuteczną. Dzięki K2 Vulcan, poradzisz sobie z odkręceniem nawet najbardziej skorodowanej zapieczonej śruby, oszczędzając czas i energię.

K2 Vulcan to wysoce skuteczny penetrant ułatwiający poluzowanie i odkręcenie starych, zapieczonych i skorodowanych połączeń gwintowych. Dzięki swojej innowacyjnej formule, szybko i bez problemu przenika przez zwoje gwintu i rozpuszcza znajdującą się w nich rdzę, luzując śrubę.

Po zastosowaniu na spryskanej powierzchni pojawia się cienka warstwa ochronna, zapewniająca długotrwałe zabezpieczenie przed ponownym pojawieniem się korozji oraz idealne smarowanie. K2 Vulcan wyposażony jest w wygodny aplikator ze słomką, który pozwala precyzyjnie spryskać nawet najbardziej niedostępne elementy, lub nanieść produkt szerokim strumieniem na dużą powierzchnię.

Doskonale sprawdza się w warsztacie samochodowym oraz w domu i ogrodzie.
Produkt nie zawiera silikonu, jest bezpieczny dla sond lambda oraz innych czujników elektrycznych.

Pot, krew, łzy i seria wulgaryzmów! Sprawdź jak odkręcić zapieczoną śrubę?:
https://k2.com.pl/blog/zapieczona-sruba/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt

************ PRZYDATNE LINKI *************
O produkcie – https://k2.com.pl/produkty/k2-vulcan-500-ml?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Blog K2 – https://k2.com.pl/blog/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
AutoKosmetyka – https://www.facebook.com/groups/318351828588263/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Tester K2 – https://www.facebook.com/groups/243625069457353/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Turniej Wiedzy / Konkurs – https://k2.com.pl/wyzwanie/turniej?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Zapowiedź produktów – https://k2.com.pl/zapowiedz?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Darmowe ebooki – https://k2.com.pl/wiedza?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Przetestuj produkty – https://k2.com.pl/testuj-produkty-k2?utm_source=b2c&utm_campaign=yt

#SAMOCHODY #MOTORYZACJA #MECHANIKA

************ REJESTRACJA PRODUKTÓW *************
Zarejestruj produkty i zyskaj możliwość zdobycia nagród. Rejestracja jest bezpłatna i zajmie Ci tylko 2 minuty. Kup produkt jednej z naszych marek: K2, Cardos, Masner, Carso i zarejestruj paragon, aby zyskać szansę na wygranie zestawu kosmetyków K2. Co miesiąc przeprowadzimy losowanie, w którym wyłonimy 10 laureatów nagród. Nie zmarnuj szansy i zarejestruj kupiony produkt na stronie: https://paragony.melle.com/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt

************ DLA SPRZEDAWCÓW – PROGRAM LOJALNOŚCIOWY *************
Zwiększ swoje zyski stawiając na markę K2. Przystąp do programu lojalnościowego Melle Partner. Zyskaj atrakcyjne nagrody oraz dotrzyj do większej ilości klientów, dzięki darmowej reklamie. Zainteresowani produktami K2 bez problemu znajdą Twój sklep w wyszukiwarce na stronie K2.com.pl. Zapraszamy!
Dołącz na: https://partner.melle.com/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt

:A:BB:A:
:K:1845,5738:K:
That_Night_in_Your_Car / Spazz Cardigan
Muzyka pochodzi z Biblioteki audio w YouTube

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

16 komentarzy do „Jak odkręcić zapieczoną śrubę? – Penetrant do odkręcania zardzewiałych śrub – K2 Vulcan [PORADNIK]

  1. Ten test z menzurką -K2 zawiera tylko węglowodory wg. karty charakterystyki, w jaki sposób węglowodory mogą tak reagować z rdzą która przecież jest tlenkiem bądź wodorotlenkiem żelaza? Jaka jest chemiczna reakcja zachodząca w tym przypadku?

  2. ​ "K2 Auto Jak Nowe" jak nie były wcześniej odkręcane jak pokazaliście ujęcie na odkręcanie 4 ostatniej śruby a po cięciu jaka była siła odkręcania 4 śrub gdzie jedna została potraktowana odrdzewiaczem a trzy wcześniejsze zostały poluzowane :/ coś w H… lecicie z tymi testami, na całym filmie widać że kręcicie tylko na jednej stronie bo widać po drugiej stronie cały czas jedną i tą samą szarawą szafkę, widać ją na 2:52 i później na 3:21 i na kole ten sam napis idealnie w tym samym miejscu FILM 😀

  3. w moim przypadku były to śruby od kół nowo zakupionego samochodu gdzie poprzedni właściciel nie dbał o stan techniczny. Jedyne co go interesowało to to aby samochód jeździł i nie zabrakło mu paliwa w zbiorniku. Gdy przyszedł czas na wymianę kół z sezonu letniego na zimowy wtedy wyszło szydło z worka i okazało się że bez porządnej dźwigni (w tym przypadku nałożona stalowa rurka PCV na klucz) nie ma żadnych szans aby odkręcić śruby które były tak pordzewiałe ,że nie byłoby żadnej możliwości na to by odkręcić je w sytuacji gdy np. mamy nie fortunny wypadek i po prostu strzeli nam guma podczas jazdy samochodem. Nie wyobrażam sobie abym w bagażniku trzymał metrową rurkę po to aby we razie takiej sytuacji odkręcić kilka śrub… Więc przestrzegam dbajcie o swoje śruby w samochodzie jest to błaha sprawa lecz czasem może nam uprzykrzyć życie i zmarnować nasz cenny czas.

  4. Cofam to co mówiłem wcześniej. Zdecydowanie ten odcinek jest najlepszy!

    Ja kiedyś pół dnia walczyłem z śrubą przy cylindrze hamulcowym.
    Stukałem, pukałem, lałem naftę i inne środki… Niestety, nie chciało puścić.
    I tak, jak mówi wasz John Newman "Pot, krew, łzy i seria wulgaryzmów"!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!