Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak odpalić BMW bez kluczyka? Uruchomienie Keyless go w BMW, które nie posiada tej opcji | Smart KeyWitam!
W dzisiejszym odcinku pokazuję jak odpalić BMW bez kluczyka w stacyjce, który nie posiada funkcji keyless go. Funkcja ta działa w wielu modelach BMW, między innymi w modelach e90, e60, e87. Wystarczy przy zamkniętych drzwiach odpalić silnik/wsadzić kluczyk do stacyjki następnie go zgasić i wyłożyć kluczyk ze stacyjki, po czym w klika sekund odpalić silnik już bez kluczyka w stacyjce. Życzę miłego oglądania!

Zachęcam do subskrybowania kanału oraz zostawiania łapek w górę 😉

Pozdrawiam
MotoNacja

Ten filmik służy wyłącznie celom informacyjnym i nie gwarantuje osiągnięcia określonego rezultatu. Użytkownik jest osobiście odpowiedzialny za nieprawidłowe użycie narzędzi lub części samochodowych.

MotoNacja nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, lub obrażenia poniesione podczas wykonywania napraw we własnym zakresie

BMW keyless go

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Jak odpalić BMW bez kluczyka? Uruchomienie Keyless go w BMW, które nie posiada tej opcji | Smart Key

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com