Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak otworzyć samochód BMW E39 bez akumulatora lub z rozładowanym akumulatoremSposób na otworzenie samochodu bez akumulatora bądź gdy akumulator się rozładował. Sposób prosty i bezinwazyjny, a do tego skuteczny. Film pokazuje krok po kroku co trzeba zrobić by dostać się do środka samochodu.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

23 komentarze do „Jak otworzyć samochód BMW E39 bez akumulatora lub z rozładowanym akumulatorem

  1. Bardzo,Bardzo dziękuje dzięki twojej poradzie zaoszczędziłem mnóstwo nerwów i pieniędzy,jeszcze raz bardzo dziękuje. P.S- do tych co piszą że auto muśi mieć włączone światła u mnie nie miał i zadziałało (vw passat b6)

  2. Umi na szczęście otwiera się z kluczyka, ale bardzo pomocny film krótko zwięźle i na temat. Gdyby ktoś potrzebował w e39 jeżeli otworzą się drzwi, a bagażnik nie to ta sama zasada, tylko podłączamy plus minus pod maską 😇😉

  3. Odgrzeję kotleta, w e39 można otworzyć drzwi kluczykiem, wystarczy trochę mocnej przekręcić go w zamku. Jeżeli jednak mamy uszkodzony zamek to ten sposób jest jak najbardziej skuteczny. Fajny poradnik pozdrawiam.

  4. Witam. Dobry Film, wyswietlił mi sie od razu odkąd mam problem.

    Nie używałem Citroena Berlingo pół roku 1,9D 2004. Nie mogę otworzyć Akumulator całokowicie po zimie rozładowany. Kluczykiem przekręcam – Nic… Ponoć można podpiąć akumulator dodatkowy pod światełko kierunkowskazu lub pod żarówkę podświetlenia tablicy rej. jak w tym filmiku Jakim cudem to może zadziałać? Nie rozumiem tego, proszę o pomoc i wyjaśnienie czy to może pomóc i jak to może mieć związek że zadziała. Skąd pojawi się prąd w stycznikach? Pomoże Ktoś? Serdecznie Dziękuję. Swoją drogą zrobię to jutro. Pozdrowienia.

  5. Pomysł fajny ale po co? Kiedyś też szukałem i grzebalem się pod autem bo mi zwykły kluczyk nie chciał otworzyć ale serwisowy już tak tylko trzeba dodatkowo otwierać klamkę

  6. Chciał bym otworzyć opla omege kombi w ten sposób ale tam lampka wygląda trochę inaczej. Nie bardzo wiem czy trafię który to plus A który minus. Coś się stanie jeżeli źle podłącze te kabelki?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!