Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak podłączyć (zamontować) wideorejestrator z trybem parkingowym (70mai A800S)Podłączenie kamery samochodowej (wideorejestratora) jest co do zasady proste. Należy jedynie pamiętać o kilku szczegółach. My podłączaliśmy tu kamerę 70mai A800S (przód i tył) wraz z adapterem trybu parkingowego.

Wideorejestratory 70mai: https://bit.ly/3o2y6of
Wideorejestrator Viofo A129 przód + tył: https://bit.ly/3CRbeyf

Kamery samochodowe na przód: https://bit.ly/3wkIE5L
Kamery samochodowe przód + tył: https://bit.ly/3GWyvAZ
Kamery samochodowe przód + tył + wnętrze: https://bit.ly/3kwxTZB

Jeśli nie wiesz jaki rejestrator wybrać, czekamy na kontakt:
22 663 47 58
info@sklephadron.pl
Krasińskiego 59, Warszawa

Copyright (c) 2021 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube.

#70mai #wideorejestrator #Viofo

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Jak podłączyć (zamontować) wideorejestrator z trybem parkingowym (70mai A800S)

  1. Cześć, po podłączeniu adaptera zasilanie działa normalnie, ale przy próbie włączenia funkcji trybu parkingowego kamera daje informację że nie wykrywa przewodu odpowiadającego za tryb parkingowy. Czy miał ktoś taki problem i wie jak sobie z nim poradzić?

  2. Cześć posiadam 70mai a500s podłączony adapter i wyskakuję podłącz ładowarkę samochodową o nie można wejść w tryb parkingowy czy to oznacza że adapter jest uszkodzony ?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!