Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak podłożyć w bardzo prosty sposób lewarek samochodowy car jack Wagenheber #uturbomechanika#mechaniknaprawiaipokazuje #uturbomechanika
W Filmie Mechanik napraw zobaczymy jak podłożyć standardowy lewarek samochodowy i lewarek żabkę. Niczym się to nie różni z tym że możemy tylko zaoszczędzić czas a teraz czas jest na wagę sztabki złota!!
#auto #car #poland #cars #polska #warszawa #instacar #automotive #warsaw #samochód #polishgirl #instagood #photography #gdynia #audi #instacars #polishboy #bmw #supercar #classiccar #nowe #carporn #carsofinstagram #poznań #love #wrocław #drive #szczecin #detailing #mercedes

To zaczynamy. Najważniejsza sprawa znaleźć właściwe miejsce pod podwoziem w okolicy progu i podłogi. Większość samochodów posiada instrukcję obsługi ładnie możemy tam zobaczyć gdzie producent zaznacza owe miejsca. Standardowy lewarek zazwyczaj znajduję się w okolicy tylnego bagażnika. Może on być razem z kluczem do kół zaintstalowany w ścianie bocznej lub w okolicy koła zapasowego w podłodze pod ceratą tylnego bagażnika. uwaga! przed podnoszeniem bezwzględnie zabezpieczyć pojazd przed zsunięciem się w przód lub w tył. ( hamulec ręczny , wbić bieg w przypadku automatycznej skrzyni biegów ustawić w pozycję P) koniecznie sprawdzic podłoże. musi być ono w miarę twarde i płaskie !!

Jeśli przydał się filmik zostaw subskrybcję łapkę w górę. I do dzieła!!

Jeśli skorzystałeś lub przydał ci się ten filmik:
wesprzyj mechanika.!!!

numer konta pl: 28 1140 2004 0000 3202 5967 7200 z dopiskiem ,,darowizna,,
****************

Informacje zawarte w tym filmie mają charakter ogólny i nie ponoszą odpowiedzialności za żadne popełnione błędy lub obrażenia. Do wykonania tego filmu wykorzystano kamerkę xblitz 4 move. WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI – Z powodu czynników niezależnych od mechanik napraw , nie może zagwarantować przed nieautoryzowanymi zmianami tych informacji lub niewłaściwym wykorzystaniem tych informacji. Mechanik napraw nie przyjmuje odpowiedzialności za szkody majątkowe lub obrażenia ciała powstałe w wyniku jakichkolwiek informacji zawartych w tym filmie. Mechanik napraw zaleca bezpieczne praktyki podczas pracy z elektronarzędziami, podnośnikami samochodowymi, narzędziami do podnoszenia, podstawkami podnośnikowymi, urządzeniami elektrycznymi, tępymi instrumentami, chemikaliami, smarami lub innymi narzędziami lub sprzętem widocznym lub sugerowanym w tym filmie. Ze względu na czynniki niezależne od Mechanik napraw, żadne informacje zawarte w tym filmie nie stanowią żadnej wyraźnej ani dorozumianej gwarancji ani gwarancji określonego wyniku. Wszelkie obrażenia, uszkodzenia lub straty, które mogą wyniknąć z niewłaściwego użycia tych narzędzi, sprzętu lub informacji zawartych w tym filmie, są wyłączną odpowiedzialnością użytkownika końcowego, a nie Mechanik napraw ani żadnej z jego spółek zależnych.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Jak podłożyć w bardzo prosty sposób lewarek samochodowy car jack Wagenheber #uturbomechanika

  1. Pół roku temu miałem 20 lenią Zafirę i zrobiłem sobie na ten większy 4 rolkowy lewarek nakładkę z grubej 5 cm.beleczki.Z jednej strony otwornicą wykonałem 2 cm.dołek na główkę lewarka a z drugiej strony nabiłem 1,5 cm.listwy gumowe ze szparą między sobą 2 cm.tak aby listwa która znajduje się w progu tam wchodziła.Jest to bardzo bezpieczne i dla podnoszenia oraz dzięki takiej beleczce nie wgiął się próg.Pomysłowy Zdzichu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!