Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak pomalować zaciski hamulcowe? | Poradnik krok po kroku ( 2021 ) K2 Brake Caliper PaintMasz wolne popołudnie? Podejmij wyzwanie i dodaj trochę niepowtarzalnego stylu do swojej fury! #pimpmyride

Z naszym poradnikiem to łatwiejsze niż montaż trzydrzwiowej szafy z instrukcją pogryzioną przez maltańczyka Twojej ukochanej! 🐶

Sprawdź nasz film i odmień zaciski jak za dotknięciem mitycznego króla Midasa. 🎥

Znajdź swój sklep i wybierz swój kolor:

https://k2.com.pl/koszyk?hash=YEA7MR88

Noo chyba, że…
…masz sentyment do swoich starych, pordzewiałych zacisków, a w planach masz lepsze zajęcia takie jak – stawianie pasjansa na czas z wygaszonym ekranem, kurs szydełkowania w rycerskiej zbroji online czy szukanie dziury w całym. 🤷‍♂️

✨ Ponoć żyjący w VIII wieku p.n.e. Midas, władca Frygii i bohater greckich mitów, zamieniał w złoto wszystko czego tylko dotknął.

K2 Brake Caliper Paint pobił Midasa i oferuje łącznie ze złotem, aż 7 niepowtarzalnych kolorów! 🙆‍♂️

Działamy? 🔥

K2 Brake Caliper Paint to profesjonalny lakier do malowania zacisków i bębnów hamulcowych, tworząc trwałą powłokę o wysokiej odporności temperaturowej, nawet do +260 stopi Celsjusza.

Farba do zacisków hamulcowych w puszce K2 nadaje zaciskom modne i stylowe wykończenie o wysokim połysku.

Do wyboru mamy 7 niepowtarzalnych kolorów:

– wyścigowy czerwony
– bystry niebieski
– perlisty srebrny
– śmiały żółty
– ostra czerń
– szalony zielony
– złoto królewskie

Powłoka lakiernicza powstała na powierzchni zacisku po malowaniu, jest wysoce odporna na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne, pył hamulcowy, środki chemiczne (w tym płyny do mycia felg), sól, benzynę, kwaśne deszcze i niekorzystne warunki atmosferyczne. Działa również antykorozyjnie.

Każdy z 7 kolorów lakieru do zacisków w sprayu zapewni niepowtarzalny wygląd kół w Twoim samochodzie.

Jeśli zastanawiasz się jaką farbą pomalować zaciski – właśnie znalazłeś.

Lakier do hamulców K2 to produkt wydajny i wyjątkowo łatwy w użyciu. Jedna puszka wystarczy na pomalowanie pary zacisków hamulcowych.
Nie zwlekaj, zyskaj stylowe i efektowne wykończenie wyglądu swojego auta, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

SPOSÓB UŻYCIA:

– Zaciski można malować bez i po demontażu.

– Przeszlifować powierzchnię papierem gradacji 240-360 w celu usunięcia rdzy oraz uzyskania późniejszej dobrej przyczepności farby.

– Odtłuścić powierzchnię, np. przy pomocy K2 Brake Cleaner.

– W przypadku malowania zacisków bez demontażu, dokładnie zamaskować sąsiadujące elementy.

– Przed użyciem wstrząsać pojemnikiem przez 1 min.

– Nanieść 2-3 warstwy w odstępach 10 min. Nie dopuszczać do
zamalowania farbą elementów ciernych, przewodów oraz części ruchomych hamulca.

– Po zakończonej aplikacji odstawić na 30-60 min do całkowitego wyschnięcia.

– Pełne utwardzenie farby to 12 godzin w temperaturze 20 stopni.

:K:L346ZO:K

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

14 komentarzy do „Jak pomalować zaciski hamulcowe? | Poradnik krok po kroku ( 2021 ) K2 Brake Caliper Paint

  1. niektórzy powinni takie filmiki obejrzeć zanim się wezmą za malowanie, jak widzę jak klient oddaje samochód bo coś się dzieje z hamulcami i widzę wszystko zawalone farbą to ręce opadają nawet z tarczą potrafią pomalować, ale ja bym tego na aucie nie malował, pościągać wyczyścić dobrze z rdzy ewentualnie przelecieć antykorozantem i pomalować

Dodaj komentarz

Zadzwoń!