Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

JAK POWSTAJĄ NOWOCZESNE SILNIKI SPALINOWE? WIZYTA W FABRYCE TOYOTY JELCZ-LASKOWICE.Siemanko
Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak powstaje silnik to zapraszam do oglądania 🙂
Pozdrawiam!!!

Sklep Profesora z gadżetami i pamiątkami:
https://profesorchris.pl/

Wsparcie działalności Profesora:
https://patronite.pl/Profesorchris
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?local

Program do obsługi warsztatu którego ja używam i polecam:
https://warsztat24.com/ KOD RABATOWY: “profesorkris” Pisane razem 🙂

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris.

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl

#toyota #fabryka #jelcz-laskowice

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „JAK POWSTAJĄ NOWOCZESNE SILNIKI SPALINOWE? WIZYTA W FABRYCE TOYOTY JELCZ-LASKOWICE.

  1. No to brakuje mi teraz obrońców przyrody, bo jednak te wszystkie piece żrą prund jak wściekłe… A firma jakoś nic o zyskiwaniu energii z innych źródeł? Żadnych paneli ani wiatraków w okolicy?
    Oprócz tych testowanych silników oczywiście.

    Przecież taki piec żre bardzo wiele kilo na godzinę. Razy ile to mówił? 20 coś piecy? Heh. Nie jest to zbyt zielono… Raczej bardzo brunatno. A takich fabryk jest tysiące.
    Ale kultura pracy – spoko i 5/5.

  2. Super odcinek, z ciekawością obejrzałem🙂 Teraz jeszcze musisz zajrzeć do Wałbrzycha na Uczniowską do drugiej fabryki. Zauważyłem, że nawet udało Ci się złapać na kamerę "trucka" z Delty jak mowiłeś o "termosach" i tyle o transporcie? No wiesz? Pominąłeś taką ważną gałąź całego procesu pracy fabryki😜 (Tu koniec skromności) A to, między wieloma innymi, ja, "tymi ręcami", podczas rozbudowy fabryki w Wałbrzychu oraz modernizacji linii produkcyjnej w Jelczu-Laskowicach przywoziłem ten cudne, importowane z Japonii maszyny i roboty w kontenerach z portu w Hamburgu. Fajnie zobaczyć, że to wszystko tam hula i robi robotę👍

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!