Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak pracuje ROZRZĄD PO NAPRAWIE? Wymiana rozrządu BMW 530d 99rOto film jak My wymieniamy rozrząd w bmw e39!
Jeśli potrzebujesz jakim momentem dokręcić napisz do Nas 🙂
Zostaw SUBKA I LAJKA TO MOTYWUJE 🙂

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „Jak pracuje ROZRZĄD PO NAPRAWIE? Wymiana rozrządu BMW 530d 99r

  1. Troszkę nie wiesz co mówisz żeby wyjąc miskę olejową trzeba silnik podwiesić na karoserii a zawieszenie spuścić w dół i odpiąć z poduszek inaczej nie ma szans by misę wyjąć a i wtedy robi się dostęp do śrub. Dopiero zakończyłem takie czynności w swojej:-)Zdążyłem napisać i oglądałem dalej i widze ze uniosłeś na klockach mega nie wygodne.

  2. Do wyciągnięcia wtryskiwaczy silnik powinien być rozgrzany maksymalnie, po puszczasz klamry którymi są zabezpieczone wtryskiwacze i odpalasz silnik, ciśnienie z cylindrów samo wypycha je do góry. :-p

  3. Super nakręcony film bardzo dobrze się oglądało nic nie trzęsie dobre ujęcia proste wyraźne jest praca silnika przed i po , dużo pomocnych szczegółów ktore ładnie pokazałeś i wyjaśniłeś

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!