Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak rozwiercić wkładkę bębenkową zamka w drzwiach? AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI BEZ KLUCZA 🆘️⚠️

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Zobacz, jak otworzyć zamek bez klucza (wkładka bębenkowa), gdy np. zgubisz klucz, a musisz dostać się do domu. Wystarczy wkrętarka i dobre wiertło do metalu, przyda się także punktak do oznaczenia miejsca wiercenia (ew. twarde wiertło, jak na filmie). 👀

👊 SUBSKRYBUJ FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/2XSLq36 oraz kliknij 🔔
👀 OGLĄDAJ INSTAGRAM FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/3aqY3oC
🔴 PINTEREST ► https://bit.ly/2KlMHrk
🔵 FACEBOOK ► https://bit.ly/2RQXiOX
⭐️ TWITTER ► https://bit.ly/2wUQ8SN

Droższe wkładki są zabezpieczone przed wierceniem specjalnymi bolcami lub płytkami, jednak każdą wkładkę da się przewiercić, najważniejsze mieć porządne wiertło i więcej czasu.

UWAGA: Zabezpiecz oczy specjalnymi okularkami, by opiłki metalu nie wpadły Ci do oka!!! Spore ryzyko uszkodzenia wzroku!

Jak widać powyżej na filmie, zwykłe wkładki bębenkowe GERDA i inne tańsze, nie są bezpieczne i należy rozważyć ich wymianę na specjalnie wzmocnione, które oprą się w znacznie większy sposób potencjalnemu złodziejowi. W filmie zastosowano tanie, stare wiertło do metalu, a gdybym użył większej siły nacisku, to pewnie otworzyłbym zamek 2x szybciej. Przy zastosowaniu profesjonalnego wiertła do metalu, efekt mógłby być jeszcze szybszy.

A Ty co myślisz na temat zwykłych, tanich wkładek bębenkowych w drzwiach? Moim zdaniem lepiej dołożyć więcej i kupić porządną atestowaną wkładkę do zamka, niż najtańszy produkt.

Zobacz też:
1. Jak złamać wkładkę bębenkową:
https://youtu.be/OLFgPugaI8g
2. Jak wymienić wkładkę bębenkową:
https://youtu.be/i-3DR1GwxdU
3. Wkładka bębenkowa, zasady montażu w zamku drzwi:
https://youtu.be/36cc7_CG_zk

Jeżeli interesujesz się tematyką LockPickingu, to zapraszam do subskrypcji kanału ForumWiedzy.pl na YouTube i oglądania kolejnych filmów oraz komentowania materiałów.

Playlista LOCKPICKING z testami zabezpieczeń (kłódki, zamki i inne) – https://www.youtube.com/playlist?list=PL0pnNCiKEzWbufzhVLUKrCSegX212t1-f

Powyższy film nie jest poradnikiem dla złodziejów, ale metodą na otwarcie drzwi, gdyby zamek się uszkodził lub zgubilibyśmy klucz.
Metoda jest bardzo głośna, ale wykorzystywana także przez ślusarzy, gdy inne metody zawiodą.

Użyte słowo „rozwiertać” jest niepoprawne, ale tak po prostu mówię, bo lubię, stąd nadwrażliwych przepraszam :).

#Wkładka #Zamek #Wiercenie #Otwieranie#ForumWiedzy #Informacja #YouTube #wkładka #zamek #rozwiercenie #poradnik #wiertło #wkrętarka #otwieranie #wiercenie #Gerda

💡 Pytania, uwagi, wątpliwości, propozycje pisze w komentarzu pod filmem. 😀
❗️ Subskrybuj kanał „ForumWiedzy”, by nie przegapić nowych filmów 👀
🎥 Udostępnij ten film swoim znajomym w mediach społecznościowych 👨‍👩‍👦‍👦

👊 Pozdrawiam

Rozwiercanie wkładki zamka. Jak rozwiercić zamek. Wkładka bębenkowa.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

46 komentarzy do „Jak rozwiercić wkładkę bębenkową zamka w drzwiach? AWARYJNE OTWIERANIE DRZWI BEZ KLUCZA 🆘️⚠️

 1. Jeżeli interesujesz się tematyką LockPickingu, to zapraszam do subskrypcji kanału ForumWiedzy.pl na YouTube i oglądania kolejnych filmów oraz komentowania materiałów.
  Playlista LOCKPICKING – https://www.youtube.com/playlist?list=PL0pnNCiKEzWbufzhVLUKrCSegX212t1-f
  ——-If you're interested in LockPicking topics, I invite you to subscribe to ForumWiedzy.pl on YouTube and watch more videos and comment on
  materials. LOCKPICKING playlist – https://www.youtube.com/playlist?list=PL0pnNCiKEzWbufzhVLUKrCSegX212t1-f

 2. Ребята, это делается так: беретесь за эту вставку плоскогубцами и качаете вправо, влево и она переломиться посередине, в районе винта. Если вставка торчит из двери, это как ключи под коврик положить.

 3. pomocny film, wlasnie dzisiaj czeka mnie taka akcja.
  Zgubiłem klucz po odejsciu od serwisu dorabiania kluczy, bo nie mieli odpowiedniego wzorca. Pojechalem na dzialke, chce otworzyc chalupe i …..czekal mnie powrot do domu🙂
  Dzisiaj akcja jak na filmie!
  pozdrawiam

 4. podpowiem że po co się męczyć wiertarką, wystarczy dobry śrubokręt hartowany, nabija się we wkładkę na długość klucza oczywiście odpowiednio cienkiego śrubokręta i za po mocą dźwigni przekręca się wkładkę na siłę. Działa ten patent na proste wkładki sam sprawdziłem kilkakrotnie. Pozdrawiam

 5. Достаточно сверлом на 3-4 мм сверлить . Зачем такую дыру огромную делать. Нужно лишь нарушить пружинки

 6. Дааааа надо бронированный чтобы свёрла не брали. Тема щаймись брониррваннымиизамками зароботаешьтчестным тркюудоммммллиарды дооларов удачи

 7. Nowoczesnych wkładek nie da się w ten sposób otworzyć. Są zabezpieczone przed nawierceniem. Najprostszy sposób to złamać wkładkę. Bierze się klucz francuski, łapię się nim wkładkę od dołu i kluczem wygina się wkładkę na prawo i lewo. Maksymalnie dziesięć ruchów i wkładka łamie się w połowie. Jedną połówkę wyciąga się na zewnątrz a drugą można wypchnąć śrubokrętem na drugą stronę. Następnie można włożyć nową wkładkę i otworzyć drzwi.

 8. Пиздеш если немецкий замок там идёт 2 стальных стержня в нутри так что хоть хуям сверлить будеш не поможет

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!