Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak samodzielnie naprawić odprysk na szybie? – Zestaw do naprawy szyb samochodowych K2 Glass DoctorKasztan. Kamyk. Gałąź. Kiedy niewielki, twardy element uderza podczas jazdy w twoją szybę, skutki mogą być fatalne. Fatalne przede wszystkim dla kieszeni, gdyż nawet niewielki odprysk może wykluczyć twój samochód z dalszego poruszania się po drogach publicznych.

Ale czy jedynym sposobem na usunięcie tego problemu jest wymiana szyby na nową? A jeśli nie, to jak naprawić odprysk na szybie? Zestaw do naprawy szyb samochodowych!

************ PRZYDATNE LINKI *************
O produkcie – https://k2.com.pl/produkty/k2-glass-doctor?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Blog K2 – https://k2.com.pl/blog/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
AutoKosmetyka – https://www.facebook.com/groups/318351828588263/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Tester K2 – https://www.facebook.com/groups/243625069457353/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Turniej Wiedzy / Konkurs – https://k2.com.pl/wyzwanie/turniej?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Zapowiedź produktów – https://k2.com.pl/zapowiedz?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Darmowe ebooki – https://k2.com.pl/wiedza?utm_source=b2c&utm_campaign=yt
Przetestuj produkty – https://k2.com.pl/testuj-produkty-k2?utm_source=b2c&utm_campaign=yt

************ REJESTRACJA PRODUKTÓW *************
Uwaga! Już za kilka tygodni rusza platforma w ramach której rejestrując zakupiony produkt K2 otrzymasz dodatkowe korzyści m.in, szansę na wygranie pakietu produktów K2.
Śledź nas na facebooku i zapisz się na newsletter na stronie k2.com.pl, aby być na bieżąco.

************ DLA SPRZEDAWCÓW – PROGRAM LOJALNOŚCIOWY *************
Zwiększ swoje zyski stawiając na markę K2. Przystąp do programu lojalnościowego Melle Partner. Zyskaj atrakcyjne nagrody oraz dotrzyj do większej ilości klientów, dzięki darmowej reklamie. Zainteresowani produktami K2 bez problemu znajdą Twój sklep w wyszukiwarce na stronie K2.com.pl. Zapraszamy!
Dołącz na:
https://partner.melle.com/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt

:A:BB:A:
:K:4941:K

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „Jak samodzielnie naprawić odprysk na szybie? – Zestaw do naprawy szyb samochodowych K2 Glass Doctor

  1. Dziś naprawiłem przy pomocy tego zestawu szybę w moim samochodzie. Zaryzykowałem, bo to nie był książkowy odprysk, lecz 2mm cieniutka rysa pod którą w szkle zrobiła się taka niby soczewka o średnicy 5mm i nijak trudny był dostęp, aby żywica wlazła do wnętrza. Na szczęście udało się i żywica wypełniła środek przez poszerzoną pinezką rysę. Mam jedną poważną uwagę, a mianowicie otwór w strzykawce do którego wkłada się pinezkę był zbyt duży i nie zapewniał żadnej szczelności. Musiałem posiłkować się gwozdkiem. Radzę zwrócić na to uwagę !!!

  2. Rzadko piszę takie komentarze które polecają produkty ale K2 glass doctor rzeczywiście działa świetnie i robi robotę. Aplikacja prosta jak budowa cepa, jedyne co to polecam nawet nieco dłużej zostawić strzykawkę w pozycji wytwarzającej ciśnienie i to najlepiej do tego momentu robić to w cieniu lub garażu też fajnie jeżeli szyba nie jest mocno rozgrzana ale żeby nie była zimna, taka ciepła jest ok(40-45 stopni celcjusza). Faza schnięcia przy wieczornym słońcu jest moim zdaniem najlepsza i niech trwa lekko ponad godzinę. Mam za sobą niezliczone ilości wypełnionych odprysków i w 99% używam K2 prawie zawsze wychodzi perfekcyjnie w pozostałych przypadkach widać cień pod pewnym kątem ale raczej jest mega pozytywnie.

  3. Jeśli mam ryse… idealnie na wysokości kierowcy… prawdopodobnie zwierzak wszedł na auto…. więc jest delikatne przesunięcie po całej długości i malutkie głębsze ale widoczne … czy mogę tym spróbować…i jak?
    Rozprowadzić preparat po długości? rysy?

  4. Witam. DZIAŁA w 100%. Aż jestem w szoku bo odprysk zniknął całkowicie. Jak chciałem zrobić zdjęcie to musiałem się go nieźle naszukać. Oczywiście szyba nie jest nowa więc ma jakies tam rysy, plamki itd, ale ogólnie rezultat w 150% zadowalający. Od siebie dodam jakimi czasami operowałem: 15 min podciśnienia (próźni); 20 min ciśnienia (nie dociskałem nic extra tak jak radzi Pan na filmie); 15 min słońca pod plastikową płytką. Żyletka w zestawie zdaje egzamin (była!).

  5. Czegos nie rozumiem….po odessaniu powietrza czyli wytworzeniu podciśnienia, w ktorym momencie jest dodana zywica, że pozniej wytwarzamy cisnienie w strzykawce poprzez naciskanie tloczka strzykawki…

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!