Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak skasować kontrolkę serwisu w Volvo C30 S40 V50 C70 (SRI SRL przegląd okresowy inspekcja)Skasuj wezwanie do okresowego przeglądu samochodu w Volvo C30, S40, V50 i C70 oraz takie komunikaty jak:
ENTRETEIN REGULIER NESECC
SISTEMA MOTORE PROSS. TAGLIANDO
STANDARDWARTUNG DURCH FUHREN
TAGLIANDO SCADENZA
TIJD VOOR REG SERVICE
WYMAGANY PRZEGLAD OKRES.
ZEIT FUR REGELM. WARTUNG

Więcej na http://mr-fix.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

29 komentarzy do „Jak skasować kontrolkę serwisu w Volvo C30 S40 V50 C70 (SRI SRL przegląd okresowy inspekcja)

  1. Pare lat po fakcie moj komentarz 😃Niemniej jak cos mi wyskakuje w aucie, to dostaje białej gorączki (zwłaszcza jak juz sobie komunikat przetlumacze ze szwedzkiego 😂). Tym filmikiem uratowałes mnie przed zawałem. 🤣🤣 dzięki

  2. Operacja trwała może 10 sekund (S40 1.6D). Pacjent przeżył 🙂
    Dzięki wielkie za tą poradę, napis na wyświetlaczu zniknął idealnie tak samo jak na filmiku.

  3. No właśnie kupiłem s40 i trochę mnie martwiła ta kontrolka gościu mi wciskał kit że to od drzwi bo zapala się ta sama ale widocznie nie wiedział nawet co jest grane dzięki za pomoc 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!