Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak to zrobić. Kasowanie inspekcji Renault scenic 3. Reset inspectionJak szybko bez użycia komputera wykasować inspekcję-serwis w Renault Scenic 3. Zapraszam na faceboka.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007893257771

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „Jak to zrobić. Kasowanie inspekcji Renault scenic 3. Reset inspection

  1. A jak wyłączyć ten pomarańczowy symbol klucza francuskiego??? Komunikat "sprawdź hamulec ręczny" czy jakoś tak – w momencie, gdy działa bez zarzutu, sprawdzony.

  2. witam.mam pytanie  ta kontrolka zielona fotel taki poduszki chyba powietrznej co sie paliła ci  to ona zapala sie po  wsadzeniu kary i po jakim czasie gasnie  ai ten kluczyk obok tej sielonej kontrolki jak sie pali na pomaranczowo i nie znika  to co on oznacza   prosze o pomoc

Dodaj komentarz

Zadzwoń!