Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

JAK UMYĆ KOŁA W SAMOCHODZIE – Krwawa felga ?Koła w samochodzie możemy śmiało porównać do butów u człowieka, ich czystość jest bardzo ważna i poprawia znacznie wizerunek całego samochodu. W tym odcinku pokażemy wam jak dbać o koła czyścić je i zabezpieczać.

STREFA OKAZJI I PROMOCJI Allegro dla widzów Miłosników detailingu
———————————————————————————–
https://na.allegro.pl/detailing
———————————————————————————–

Car Dna
———————————————————————————–
https://cardna.pl/
———————————————————————————–

ZAPRASZAMY DO NASZEGO STUDIA
————————————————————————————
http://detailingbulls.com/
———————————————————————————————————

ZAJRZYJCIE NA NASZEGO FACEBOOKA
————————————————————————————
https://www.facebook.com/MilosnicyDetailingu/
———————————————————————————————————

WBIJAJCIE NA INSTAGRAM
————————————————————————————
https://www.instagram.com/milosnicy_detailingu/
———————————————————————————————————

Zapraszamy również na kanał Miłośnicy czterech kółek – Zrób to sam
————————————————————————————
https://www.youtube.com/channel/UC9SoogoWnlKeUEfvBS4rzrw
———————————————————————————————————

Facebook DetailingBulls
————————————————————————————
https://www.facebook.com/detailingbulls/
———————————————————————————————————

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

38 komentarzy do „JAK UMYĆ KOŁA W SAMOCHODZIE – Krwawa felga ?

  1. Czy tym power cleanem lub apc w odpowiednim stężeniu można tak pryskać bezpośrednio na wszystko? Chodzi mi konkretnie o części układu hamulcowego. Samo spłukanie tych środków wystarczy?

  2. audi jest nie do zdarcia mam popowodziową A4 B6 w sedanie niebieską, która mimo że pewnie jeszcze na gwarancji była podtopiona w Niemczech bo w Polsce była tylko w mojej rodzinie i jak wczoraj po latach patrzeliśmy na blachy pod plastikami bo ono jest całe obite plastikiem od spodu i dół drzwi itp. i co? zero rudej! ten Niemiec musiał ją naprawdę mega szanować bo w bagażniku widać linię wody chyba pół auta pływało… a dostaliśmy ją tak odpicowaną chyba już z 5 czy 6 lat jest u nas (2002 rocznik dziś jest 24.08.2021r.) że no dawniej mąż nie umiał tego rozeznawać że popowodziowe itp. dopiero jak się poznaliśmy to poznało się i car vertical i jak rozpoznać popowodziowe 🙂 i wyszło szydło z worka 🙂 ale widocznie było całe odrenowane po powodzi bo zero rdzy, bąbli, elektryka w świetnym stanie, lampy z przodu wyglądają na nowe przynajmniej nie są zaleziałe na żółto… katalizator, wydech wszystko oryginalne, na pewno Niemiec robił wszystko w ASO… także niespotykane takie auto żeby tak było wyszukiwane bez wad bez skaz po tylu latach po mimo że kiedyś pływało… szok co nie? czy miał ktoś z was kiedykolwiek auto popowodziowe i w takim stanie do dziś lub do czasu sprzedaży?

  3. Umówmy się, że mało kto ma taki wyspecjalizowany sprzęt jak Wy do czyszczenia, jak te podciśnieniowe natryskiwacze np. do spłukiwania chemii. Ja moje koła czyszczę ERG Cleaner-em. Zajebisty środek do wielu rodzaju zabrudzeń jak i do różnych powierzchni (nie do szyb), którym mozna czyścić plastiki, powierzchnie metalowe i polakierowane, bo nie uszkadza lakieru, nawet uchwyty od narzędzi też i jest stosunkowo tani, bo 15zł za butelkę wielkości środka do czyszczenia szyb.

  4. Proponuję następnym razem przy myciu felg i nadkoli podnieść auto. W autach na glebie robi się miejsce i można umyć felgę dokładniej obracając ja podczas mycia. Pozdrawiam

  5. Witajcie. W waszych materiałach jest mowa o wyjściu do klienta co pokazaliście w filmie jak umyć auto nie mając myjki ciśnieniowej. I w związku z tym prośba o zorganizowanie jakiejś promocji na ręczną pianown ice dla zwykłego śmiertelnika który chciałby trochę zadbać o własne autko jednoczenie nie przepłacając lub polecenie produktu konkretnej firmy aby nie kupić badziewia który do niczego się nie nadaję. Pozdrawiam.

  6. Chłopaki znają się na robocie, mają wiedzę, widać chęci i zapał do tego co robią. Mnie natomiast bardzo razi w tych filmach ten ciągły "product placement". Jak najbardziej rozumiem chęć większego zarobku i w końcu czerpanie korzyści ze zdobytej wiedzy, ale proszę…da się to robić subtelniej, a nie tak nachalnie. Osobiście mnie, to odrzuca, dlatego przestałem oglądać wasze filmy, natomiast suba i tak macie od dawna, ponieważ doceniam starania i zdobytą wiedzę. Pozdrawiam Wrocław.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!