Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak ustalane są ceny aut Toyoty? Czy obowiązuje obniżka akcyzowa i gwarancja ceny? | Q&A ToyotaProwadzący Q&A Maciej Kilim (General Manager) i Robert Mularczyk (PR Senior Manager) z Toyota Central Europe ponownie odpowiadają na porcję pytań widzów kanału Toyota News.
Tę odsłonę serii zdominowały kwestie finansowe – kiedy pojawi się na stronie producenta cena Toyoty Corolli Cross? Co wpływa na politykę cenową marki? Jak wyceniane są poszczególne modele? Czy obowiązuje akcyzowa obniżka na modele Toyoty? Co z gwarancją ceny?

Więcej o zniżce akcyzowej: https://www.toyota.pl/current-offers/ekobonus

Droga na skróty:
0:00 Wstęp
0:25 Kiedy Toyota poinformuje o cenie Corolli Cross?
1:30 Jak ustalane są ceny modeli aut Toyoty? Obniżka akcyzowa
4:47 Które auto dostawcze wybrać – Toyotę Hilux czy PROACE Platforma?
6:40 Czy podpisując umowę z gwarancją ceny w dniu odbioru pojazdu płaci się gwarantowaną kwotę?
7:28 Zakończenie

Głodni wiedzy o samochodach Toyoty i rynku motoryzacyjnym? Polecamy pozostałe filmy z serii Q&A: https://www.youtube.com/playlist?list=PL-Q7-r1UqvBxyXXu3ZxKnCVnFe_s39L3T
Zachęcamy do zadawania pytań do kolejnych Q&A w komentarzach!


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ

Facebook:
http://www.facebook.com/ToyotaPolska

Instagram:
http://www.instagram.com/toyota.polska
https://www.instagram.com/robert.mularczyk/

LinkedIn:
https://pl.linkedin.com/company/toyota-motor-poland

WWW:
http://www.toyota.pl

#ToyotaPolska #ToyotaQA #ToyotaCentralEurope

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Jak ustalane są ceny aut Toyoty? Czy obowiązuje obniżka akcyzowa i gwarancja ceny? | Q&A Toyota

  1. Zamawiając Yarisa Cross mamy do wyboru starsze multimedia, które obsługują kamerę 360 i asystent parkowania Teammate, albo nowsze, które tych opcji nie mają. Jakkolwiek tego nie tłumaczyć, czy nie brzmi absurdalnie, że nowe multimedia mają mniej opcji? To powoduje, że nie można mieć jednocześnie np. kamery 360, asystentu parkowania Teammate, HUDa i dachu panoramicznego.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!