Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wejść do ukrytego menu serwisowego zegarów w Ford Focus MK2 (C-Max DTC)Tryb serwisowy zegarów pozwala na odczytanie niektórych parametrów silnika (prędkości, obrotów, napięcia akumulatora, temperatur, poziomu paliwa), kodów DTC (dzięki którym możemy w prosty i darmowy sposób zdiagnozować problem w samochodzie) oraz sprawdzenie wszystkich żarówek w zestawie zegarów.
Test ten można przeprowadzić w wielu modelach samochodów marki Ford, między innymi w Focus MK2, C-Max.

Opis pozycji z menu pod adresem: http://mr-fix.pl/wpis/ford-focus-mk2-tryb-serisowy-zegarow/
Zobacz więcej na http://mr-fix.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Jak wejść do ukrytego menu serwisowego zegarów w Ford Focus MK2 (C-Max DTC)

  1. Witam, mam Focusa z 2006 roku, swieci mi się kontrolka od silnika. Test pokazuje DTC#00
    NONE
    Spotkaliście się może z czymś takim?
    Auto jeździ i odpala normalnie, a kontrolka zapala się sama na pare dni i po jakimś czasie gaśnie, auto czasem faluje na obrotach.

  2. Mamy, ale nakręcone 2 lata temu, więc jakość nie jest zachwycająca: CDiD5Ycj8PM
    W najbliższym czasie nakręcimy ten filmik na nowo, w dużo lepszej jakości, więc warto subskrybować kanał 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!