Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak włączyć pozycję N (neutral) w BMW bez prądu? F10, F11, F30, F31, F32, G30, G31 G32 i inne. ShortW dzisiejszym odcinku z serii Ciekawostki Motoryzacyjne:
Awaryjne włączanie pozycji Neutral (N) w automatycznych skrzyniach biegów BMW ZF 8HP.
Zobaczcie sami jak to zrobić.

#bmw #mechanic #short

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

43 komentarze do „Jak włączyć pozycję N (neutral) w BMW bez prądu? F10, F11, F30, F31, F32, G30, G31 G32 i inne. Short

  1. Mi padł rozrusznik i laweta ale wciągnięcie na lawete X6 jak nie masz neutrala praktycznie niemozliwe no chyba ze wózki pod wszytkie 4 koła. Wiec info przydatne i potwierdzam ze tak jest z tymi skrzyniami zeby wrzucić na neutrala musisz wejsc pod auto.

  2. W bagażniku jest specjalny klucz plastikowy czerwony …pod kubkami jest gniazdo na kwadratowy klucz z bagażnika , przekręcamy i jest luz ….co to za bzdura z tą śrubą?🤬🤬🤬🤬to albo jakaś bzdura albo tylko dla servisow a nie cywilów !!

  3. Przewaga dzięki technice im nowsze tym gorsze rozwiązania , w starszych było można to zrobić od wewnątrz pod kubkiem była zaślepka i nikt się nie musiał kłaść pod auto na środku drogi

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!