Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wygląda NAJTAŃSZA W POLSCE BMW X5 E70 4.8i za 45 000 zł ? Fake X5M 355 koni V8 bez tłumików :-)Siemano mordki, tym razem kolejny gruz z USA w postaci fake X5M 4.8, pięknie brzmiący i mocno paliwożerny motor odpowiedni do masy i gabarytów X5 E70, zobaczcie jak wygląda taki egzemplarz za 45 tys zł

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Jak wygląda NAJTAŃSZA W POLSCE BMW X5 E70 4.8i za 45 000 zł ? Fake X5M 355 koni V8 bez tłumików :-)

  1. Co z tego że 2007 to samo auto mam i mega zadbane, jak dbasz tak masz jeśli wszystko porobisz to cena bardzo dobra jeśli nie to kicha.

  2. tylko kto to odkupi z tym zjebanym silnikiem a co do lamp to mogłes takie zamówić też w EU a nie że amerykańska lampa to lepsza, to jest po prostu dynamic jak w każdym innym BMW

Dodaj komentarz

Zadzwoń!