Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wykasować inspekcję oleju i kluczyk serwisowy w Renault TraficJak wykasować inspekcję oleju i kluczyk serwisowy w Renault Trafic III
Włączamy zapłon, po prawej stronie kierownicy na manetce mamy dwa przyciski, którymi szukamy komunikatu “odstęp do przeglądu”. Przytrzymujemy górny przycisk na manetce do momentu kiedy pojawi się komunikat “Wymień olej za 40000tys. km….” puszczamy przycisk na 2 sekundy i ponownie naciskamy i trzymamy tak do momentu kiedy ten komunikat zacznie mrugać. Po chwili wykasuje się inspekcja oleju i kluczyk serwisowy
#renault #trafic #vivaro

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!