Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wymienić amortyzatory przednie w BMW 3 E36 TUTORIAL | AUTODOCJak wymienić amortyzatory przednie w BMW 3 E36 TUTORIAL | AUTODOC
Najlepsze marki, które produkują amortyzatory: BOSCH, STARK, SACHS, SKF, VAN WEZEL, VALEO, LuK, MAPCO, A.B.S., ATЕ.

Na naszej stronie znajdziesz wielki asortyment potrzebnych części zamiennych: https://goo.gl/UYwz9Y
Amortyzator: https://goo.gl/iyY5R7
Amortyzator do BMW: https://goo.gl/8YYJoC
Amortyzator do BMW 3 E36: https://goo.gl/mnIWRD
Części samochodowe BMW: https://goo.gl/K8fiAG

Mobile Shop: http://m.autodoc.pl

► BMW 3 E36 instrukcja naprawy samochodu | Lekcje wideo krok po kroku — https://www.youtube.com/playlist?list=PLND323dR8mp10CQCPJ1zkmaBi8I48gIFT
► Jak wymienić przednie pióra wycieraczki w BMW 3 E36 — https://youtu.be/Ywa8eSexp8k
► Jak wymienić olej silnikowy i filtr oleju w BMW 3 E36 — https://youtu.be/cJBUO_svzPk

Aplikacja AutoDoc — zainstaluj aplikację i dokonaj zakupu części samochodowych kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz
❱❱ iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/autodoc-auto-parts-in-1-click/id1014949597
❱❱ Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.autodoc.gmbh&pageId=109958315157619069015

Mamy nadzieję, że to wideo było przydatne. Nacisnij przycisk “Lubię to!”, polub nasz kanał i śledź za nowościami. Wszystko najbardziej ciekawe jest dalej!

AutoDoc w sieciach społecznych:
► Facebook: https://www.facebook.com/autodocpl-504643863042860/
► G+: https://plus.google.com/105521676660557868441
► Twitter: https://twitter.com/autodoc_pl
► YouTube: http://www.youtube.com/c/AutodocPl
► Instagram: https://www.instagram.com/autodoc_autoparts
► Pinterest: https://www.pinterest.com/autodoc_eu/

O odpowiedzialności:
Wideo zawiera tylko porady i rekomendacje, które mogą być przydatne podczas naprawy i wymiany. AutoDoc nie ponosi odpowiedzialności za straty, urazy i niszczenie mienia, powstające w procesie naprawy i wymiany, wskutek niepoprawnego stosowania i interpretacji przedstawionej informacji. To wideo ma tylko charakter informacyjny i nie zapewnia określonego rezultatu. Za niepoprawne i traumatyczne stosowanie sprzętu do konserwacji, narzędzi i części zamiennych ponosi odpowiedzialność sam użytkownik. AutoDoc poleca usilnie być uważnym i przestrzegać reguł bezpieczeństwa podczas wykonania naprawy i wymiany. Ważne: stosowanie części zamiennych niskiej jakości nie zapewnia potrzebnego poziomu bezpieczeństwa na drogach.

⚡ AUTODOC CLUB — https://club.autodoc.pl
Dodaj swój samochód do garażu AUTODOC CLUB i uzyskaj osobiste zalecenia dotyczące częstotliwości napraw — https://club.autodoc.pl/?to=/user/garage&reg-modal=true
❱❱ Zainstaluj Aplikacja AUTODOC CLUB — https://club.onelink.me/d2X8?pid=youtube-disc

#autodoc #autodoctutorial #autodoctips

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Jak wymienić amortyzatory przednie w BMW 3 E36 TUTORIAL | AUTODOC

  1. U mnie w E34 skręciłem od góry sprężynę ile się dało, zamontowałem do mc persona i do auta, lecz później nie mogę dokręcić tej nakrętki 22 mimo blokowania tłoczyska imbusem 6 na półmetrowej rurce, nakrętka doszła do tej plastikowej obręczy i dalej ni chu. Nie wiem czy to juz, czy coś źle robię ale wcześniej wystawało z 5 mm gwintu tłoczyska

  2. Dobra robota super przyrząd do sciskania sprężyn ja meczyłęm sie troszke w swoim ze scisnieciem spezyn wymienilęm nowy amor nowe sprezyny odboiniki osłonki i amorki firmy sachs wytrzymaly tylko 2 tygodnie niestety wylał jeden zamontowałem kayaba jest lepiej ale kont pochylenia koła jest nie dobry nie da sie juz go ustawic takze polecam tylko oryginał (drogo kosztuje niestety ale robote robimy raz)

  3. Bardzo fajnie pokazany proces wymiany amortyzatora.

    Ciekawi mnie jednak fakt, dlaczego goleń wszedł do środka po demontażu górnego mocowania sprężyny co widać na filmie.

    Chciałem ostatnio wymienić sprężyny w moim e36 na rocznych Sachsach z 10kkm przebiegu i jest dokładnie tak samo – goleń po demontażu sprężyny wychodzi tylko lekko ponad połowę, dalej stawia opór i nie można go wyciągnąć do końca. Uniemożliwia to ponowny montaż kolumny przy użyciu zwykłych ściągaczy. Myślałem, że amortyzator jest uszkodzony, ale po rozebraniu drugiej kolumny dokładnie tak samo. W nowych nie ma tego problemu – goleń wychodzi do końca, prawie dwukrotnie dalej.

    Bardzo ciekawi mnie dlaczego tak się stało, zwłaszcza że oba mają te same objawy i goleń wychodzi dokładnie do tego samego momentu – 132mm. Byłem pewien, że jeden uległ uszkodzeniu, ale teraz mam wątpliwości z uwagi, że oba dokładnie tak samo się zachowują.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!