Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wymienić amortyzatory przednie w RENAULT SCÉNIC 2 TUTORIAL | AUTODOC]Jak wymienić amortyzatory przednie w RENAULT SCÉNIC 2 TUTORIAL | AUTODOC
Najlepsze marki, które produkują amortyzatory: BOSCH, STARK, SACHS, SKF, VAN WEZEL, VALEO, LuK, MAPCO, A.B.S., ATЕ.

Na naszej stronie znajdziesz wielki asortyment potrzebnych części zamiennych: https://goo.gl/dT9SCn
Amortyzator: https://goo.gl/huv5PV
Amortyzator do RENAULT: https://goo.gl/Xt48zN
Amortyzator do RENAULT SCÉNIC 2: https://goo.gl/tDy6Dr
Części samochodowe RENAULT: https://goo.gl/98zUQo

Mobile Shop: http://m.autodoc.pl

► RENAULT SCÉNIC 2 instrukcja naprawy samochodu | Lekcje wideo krok po kroku — https://www.youtube.com/playlist?list=PLND323dR8mp1Plo6pxnD5x4nh8bdaD0ZC
► Wymiana Końcówka drążka kierowniczego poprzecznego RENAULT SCENIC 2 — https://youtu.be/BRsikjXF4ew
► Jak wymienić sprężynę śrubową przedniego zawiszenia w RENAULT SCÉNIC 2 — https://youtu.be/Ga1wkPShL_k

Aplikacja AutoDoc — zainstaluj aplikację i dokonaj zakupu części samochodowych kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz
❱❱ iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/autodoc-auto-parts-in-1-click/id1014949597
❱❱ Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.autodoc.gmbh&pageId=109958315157619069015

Mamy nadzieję, że to wideo było przydatne. Nacisnij przycisk “Lubię to!”, polub nasz kanał i śledź za nowościami. Wszystko najbardziej ciekawe jest dalej!

AutoDoc w sieciach społecznych:
► Facebook: https://www.facebook.com/autodocpl-504643863042860/
► G+: https://plus.google.com/105521676660557868441
► Twitter: https://twitter.com/autodoc_pl
► YouTube: http://www.youtube.com/c/AutodocPl
► Instagram: https://www.instagram.com/autodoc_autoparts
► Pinterest: https://www.pinterest.com/autodoc_eu/

O odpowiedzialności:
Wideo zawiera tylko porady i rekomendacje, które mogą być przydatne podczas naprawy i wymiany. AutoDoc nie ponosi odpowiedzialności za straty, urazy i niszczenie mienia, powstające w procesie naprawy i wymiany, wskutek niepoprawnego stosowania i interpretacji przedstawionej informacji. To wideo ma tylko charakter informacyjny i nie zapewnia określonego rezultatu. Za niepoprawne i traumatyczne stosowanie sprzętu do konserwacji, narzędzi i części zamiennych ponosi odpowiedzialność sam użytkownik. AutoDoc poleca usilnie być uważnym i przestrzegać reguł bezpieczeństwa podczas wykonania naprawy i wymiany. Ważne: stosowanie części zamiennych niskiej jakości nie zapewnia potrzebnego poziomu bezpieczeństwa na drogach.

⚡ AUTODOC CLUB — https://club.autodoc.pl
Dodaj swój samochód do garażu AUTODOC CLUB i uzyskaj osobiste zalecenia dotyczące częstotliwości napraw — https://club.autodoc.pl/?to=/user/garage&reg-modal=true
❱❱ Zainstaluj Aplikacja AUTODOC CLUB — https://club.onelink.me/d2X8?pid=youtube-disc

#autodoc #autodoctutorial #autodoctips

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Jak wymienić amortyzatory przednie w RENAULT SCÉNIC 2 TUTORIAL | AUTODOC]

  1. Piękny krótki film. Wszystko ok. ale należy jeszcze powiedzieć o zapieczonych i zardzewiałych śrubach, czyszczeniu całego syfu po zdjęciu osłon i czasie zakładania ściągaczy na sprężynę. W domowych warunkach demontaż i montaż amortyzatora, z uwzględnieniem tego, czego na filmie nie pokazano zajął mi 6 godzin z jedna przerwą na opatrunek skaleczonej reki przy odkręcaniu jednej z trzech zardzewiałych i zapieczonych śrub mocowania ; później trzeba było jeszcze użyć gwintownika i nowych śrub.
    Do tego dochodzi czyszczenie gniazda amortyzatora, bo nowy nie wejdzie ot tak. Nie powiem jakich słów używałem próbując odkręcić sam amortyzator. Godzinę trwało samo podgrzewanie nakrętki i traktowanie penetratorem.
    Nie wiem na ile był zużyty amortyzator pokazany na filmie, ale mój miał poniżej 30% a przy takim przebiegu wszystko w tej okolicy to jedna rdza i nie da się tego zrobić w pół godziny, czy godzinę.
    Film jako instruktaż bardzo dobry, ale rzeczywistość jest zupełnie inna.

  2. szkoda, że naprawiacie tylko prawą stronę pojazdu, lewa niestety przez was jest omijana, a nie wierzę, że wszystko dosłownie jest jak na prawej to i z lewej.

  3. Uderzanie gołym młotkiem w amortyzator może uszkodzić jego powłokę antykorozyjną. Amortyzator szybciej przegnije, zrobi się dziura i będzie do wymiany szybciej niż powinien. Lepszy byłby młotek gumowany.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!