Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wymienić baterię w kluczyku MERCEDES – rybkaWymiana baterii w kluczykach Mercedesa generacji 2, 3 i 4
Cztery różne klucze, niecałe 4 minuty filmu z omówieniem
Baterie do wszystkich pokazanych kluczy – CR2025

MBPOWER
tel: 600 43 43 44
facebook.com/mbpower.krk
www.mbpower.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

13 komentarzy do „Jak wymienić baterię w kluczyku MERCEDES – rybka

  1. Witam
    Odnośnie ostatniego klucza to mógł byś zrobić film jak wymienić obudowę😉
    Ewentualnie proszę o jakieś wskazówki.
    Pozdrawiam 🙂🙃🙂

  2. Witam. Czy możesz udzielić mi informacji,moze jest nie na temat ale chodzi o mercedesa a dokładnie skrzynia biegów, na zimnym silniku przy zmianie biegu bodajże z 1 na 2 jest szarpnięcie pózniej jak jest ciepły tego niema. Mercedes W 211 3,2 cdi 2004 rok.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!