Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wymienić filtr kabinowy? – Opel Meriva B – The Mechanics by FILTRONMontaż filtra kabinowego w samochodzie Opel Meriva B wykonany krok po kroku przez profesjonalistów z The Mechanics.

W filmie został użyty filtr kabinowy K 1223A marki FILTRON. Jest to filtr z dodatkową warstwą węgla aktywnego, która zatrzymuje szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy. W samochodzie Opel Meriva B można również zamontować filtr standardowy K 1223 bez warstwy węgla aktywnego.

Pamiętaj: Wymiana filtra kabinowego powinna być przeprowadzana przez wykwalifikowanego mechanika!

Sprawdź specyfikację filtra i pełną listę jego zastosowań ➡ http://filtron.eu/K1223A
Dowiedz się więcej o marce FILTRON ➡ http://filtron.eu

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Jak wymienić filtr kabinowy? – Opel Meriva B – The Mechanics by FILTRON

  1. Panowie, a gdzie znajdę element silnik/klapa sterujący obiegiem wewnętrznym/zewnętrznym w Meriva B? Czy to jest ta puszka poniżej filtra kabiny? Wózek paruje niemiłosiernie, pomoc potrzebna ASAP!

  2. W Merivie A to temat raczej prosty dla przeważającej większości użytkowników,w nowszej B jak zwykle kosmos w celu utrudnienia pracy bez "drogiej rączki" serwisanta.Niebawem żeby zmienić koło,trzeba będzie odpinać wachacz.Cel takich konstrukcji wiadomy-napełnić kabzę serwisowi.Nowsze samochody zaczynają przypominać zapalniczki jednorazowe,lecz przez to nie są tańsze.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!