Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wymienić filtr paliwa w VW TRANSPORTER T4 TUTORIAL | AUTODOCJak wymienić filtr paliwa w VW TRANSPORTER T4 TUTORIAL | AUTODOC
Najlepsze marki, które produkują filtr paliwa: BOSCH, STARK, SACHS, SKF, VAN WEZEL, VALEO, LuK, MAPCO, A.B.S., ATE.

Na naszej stronie znajdziesz wielki asortyment potrzebnych części zamiennych: https://goo.gl/HU4gdB
Filtr paliwa: https://goo.gl/sc9Nqf
Filtr paliwa do VW: https://goo.gl/EBIVcb
Filtr paliwa do VW TRANSPORTER T4: https://goo.gl/6P8m9p
Części samochodowe VW: https://goo.gl/7AZvZP

Mobile Shop: http://m.autodoc.pl

► VW TRANSPORTER T4 instrukcja naprawy samochodu | Lekcje wideo krok po kroku — https://www.youtube.com/playlist?list=PLND323dR8mp11CklCetgFwX7mXVrRzPTz
► Jak wymienić łożysko w przednim kole w VW TRANSPORTER T4 — https://youtu.be/bdZPGSCEjHo
► Jak wymienić przednie pióra wycieraczki w VW TRANSPORTER T4 — https://youtu.be/pwbG7gHojuU

Aplikacja AutoDoc — zainstaluj aplikację i dokonaj zakupu części samochodowych kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz
❱❱ iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/autodoc-auto-parts-in-1-click/id1014949597
❱❱ Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.autodoc.gmbh&pageId=109958315157619069015

Mamy nadzieję, że to wideo było przydatne. Nacisnij przycisk “Lubię to!”, polub nasz kanał i śledź za nowościami. Wszystko najbardziej ciekawe jest dalej!

AutoDoc w sieciach społecznych:
► Facebook: https://www.facebook.com/autodocpl-504643863042860/
► G+: https://plus.google.com/105521676660557868441
► Twitter: https://twitter.com/autodoc_pl
► YouTube: http://www.youtube.com/c/AutodocPl
► Instagram: https://www.instagram.com/autodoc_autoparts
► Pinterest: https://www.pinterest.com/autodoc_eu/

O odpowiedzialności:
Wideo zawiera tylko porady i rekomendacje, które mogą być przydatne podczas naprawy i wymiany. AutoDoc nie ponosi odpowiedzialności za straty, urazy i niszczenie mienia, powstające w procesie naprawy i wymiany, wskutek niepoprawnego stosowania i interpretacji przedstawionej informacji. To wideo ma tylko charakter informacyjny i nie zapewnia określonego rezultatu. Za niepoprawne i traumatyczne stosowanie sprzętu do konserwacji, narzędzi i części zamiennych ponosi odpowiedzialność sam użytkownik. AutoDoc poleca usilnie być uważnym i przestrzegać reguł bezpieczeństwa podczas wykonania naprawy i wymiany. Ważne: stosowanie części zamiennych niskiej jakości nie zapewnia potrzebnego poziomu bezpieczeństwa na drogach.

⚡ AUTODOC CLUB — https://club.autodoc.pl
Dodaj swój samochód do garażu AUTODOC CLUB i uzyskaj osobiste zalecenia dotyczące częstotliwości napraw — https://club.autodoc.pl/?to=/user/garage&reg-modal=true
❱❱ Zainstaluj Aplikacja AUTODOC CLUB — https://club.onelink.me/d2X8?pid=youtube-disc

#autodoc #autodoctutorial #autodoctips

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „Jak wymienić filtr paliwa w VW TRANSPORTER T4 TUTORIAL | AUTODOC

  1. Co to za papudractwo ani nie zalal filtra ani nie zmienil oringow na podgrzewaczu i prawie pokaleczyl przewod dzgajac go srubokretem jak cos pokazujecie to niech to chociaz jest zgodne ze sztuka a nie byle jak

  2. Jak odpowietrzyć układ? Wystarczy kilka razy włączyć zapłon aby pompa zalała filtr ? Słyszałem, że w innych samochodach może się w ten sposób zapowietrzyć pompę CR i wtedy jest ciężko to wszystko odpowietrzyć. Tak jak kolega niżej napisał, warto byłoby dodać nawet napisy, jak kolega na filmie wstydzi się odezwać 🙂 Ogólnie to robicie bardzo przydatne poradniki, tak trzymać.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!