Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wymienić przednie tarcze hamulcowe i klocki hamulcowe w BMW 5 E60 TUTORIAL | AUTODOCJak wymienić przednie tarcze hamulcowe, przednie klocki hamulcowe w BMW 5 E60 TUTORIAL | AUTODOC
Najlepsze marki, które produkują tarcze hamulcowe i klocki hamulcowe: BOSCH, STARK, SACHS, SKF, VAN WEZEL, VALEO, LuK, MAPCO, A.B.S., ATE.

Na naszej strohttps://goo.gl/ZC5RNJ
Tarcza hamulcowa: https://goo.gl/hsJ4DZ
Tarcza hamulcowa do BMW: https://goo.gl/2ttT2k
Tarcza hamulcowa do BMW 5 E60: https://goo.gl/XGTih2

Klocki hamulcowe: https://goo.gl/XMsq91
Klocki hamulcowe do BMW: https://goo.gl/26YDyy
Klocki hamulcowe do BMW 5 E60: https://goo.gl/4cMDeL
Części samochodowe BMW: https://goo.gl/mglu5M

Mobile Shop: http://m.autodoc.pl

► BMW 5 E60 instrukcja naprawy samochodu | Lekcje wideo krok po kroku — https://www.youtube.com/playlist?list=PLND323dR8mp2OkmKPKm8RDnulILd_tohs
► Jak wymienić filtr powietrza w BMW 5 E60 — https://youtu.be/4OB05bkCA_k
► Jak wymienić łącznik stabilizatora tylnego w BMW 5 E60 — https://youtu.be/gsw5NAI_6w8

Aplikacja AutoDoc — zainstaluj aplikację i dokonaj zakupu części samochodowych kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz
❱❱ iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/autodoc-auto-parts-in-1-click/id1014949597
❱❱ Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.autodoc.gmbh&pageId=109958315157619069015

Mamy nadzieję, że to wideo było przydatne. Nacisnij przycisk “Lubię to!”, polub nasz kanał i śledź za nowościami. Wszystko najbardziej ciekawe jest dalej!

AutoDoc w sieciach społecznych:
► Facebook: https://www.facebook.com/autodocpl-504643863042860/
► G+: https://plus.google.com/105521676660557868441
► Twitter: https://twitter.com/autodoc_pl
►YouTube: https://www.youtube.com/channel/UClCMV8bZ6cPOdpF3dGM5UcQ
► Instagram: https://www.instagram.com/autodoc_autoparts
► Pinterest: https://www.pinterest.com/autodoc_eu/

O odpowiedzialności:
Wideo zawiera tylko porady i rekomendacje, które mogą być przydatne podczas naprawy i wymiany. AutoDoc nie ponosi odpowiedzialności za straty, urazy i niszczenie mienia, powstające w procesie naprawy i wymiany, wskutek niepoprawnego stosowania i interpretacji przedstawionej informacji. To wideo ma tylko charakter informacyjny i nie zapewnia określonego rezultatu. Za niepoprawne i traumatyczne stosowanie sprzętu do konserwacji, narzędzi i części zamiennych ponosi odpowiedzialność sam użytkownik. AutoDoc poleca usilnie być uważnym i przestrzegać reguł bezpieczeństwa podczas wykonania naprawy i wymiany. Ważne: stosowanie części zamiennych niskiej jakości nie zapewnia potrzebnego poziomu bezpieczeństwa na drogach.

⚡ AUTODOC CLUB — https://club.autodoc.pl
Dodaj swój samochód do garażu AUTODOC CLUB i uzyskaj osobiste zalecenia dotyczące częstotliwości napraw — https://club.autodoc.pl/?to=/user/garage&reg-modal=true
❱❱ Zainstaluj Aplikacja AUTODOC CLUB — https://club.onelink.me/d2X8?pid=youtube-disc

#autodoc #autodoctutorial #autodoctips

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

13 komentarzy do „Jak wymienić przednie tarcze hamulcowe i klocki hamulcowe w BMW 5 E60 TUTORIAL | AUTODOC

  1. Przy wymianie klocków nie należy odpowietrzać układu? Albo chociaż odkręcić zbiorniczka? Bo mam wrażenie, że po każdej wymianie gorzej hamuje

  2. Przecież że to trzeba oczyścić to każdy powinien wiedzieć… Chcę wam się oglądać filmy na których 15 minut to czyszczenie? Ten jest krótki i na temat konkretnie….

  3. Wszystko spoko ale w e60 i tak będzie kiera po jakimś czasie wibrowala taki urok tego auta możesz zmienić zawieche piasty tarcze orgi i po jakimś czasie wróci.no chyba że ktoś jeździ do.140km:-)

  4. Z tak wyczyszczoną piastą to klient co tydzień będzie wymieniać tarcze hhahah że mu biją ! 😛 apropo opisu to jeszcze w życiu nie widziałem tarcz z Vaelo, Luka hahah chyba z sprzęgłami wam sie pomyliło

  5. Pisze "tutorial " więc powinno zoobowiazywac do pokazania wszystkiego tak jak kolega napisał wyżej czyli czyszczenie jarzma. Czyszczenie prowadnic smarowanie odtłuszczanie tarcz co ma na celu zatajanie tego ?

  6. Wszystko ok, ale szkoda że zademonstrowane na prawym kole, przy lewym jest jeszcze czujnik do wymiany wraz z klockami o którym warto by było wspomnieć w takim poradniku. Pozdrawiam.

  7. Słabizna, piasta powinna świecić się na błysk.Nie pokazane czyszczenie prowadnic zacisków, nie powiedziane czy należy je smarować czy nie ..byle jak.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!