Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wymienić przednie tarcze hamulcowe i przednie klocki hamulcowe w BMW 3 E90 TUTORIAL | AUTODOCJak wymienić przednie tarcze hamulcowe i przednie klocki hamulcowe / klocki hamulcowe komplet w BMW 3 E90 TUTORIAL | AUTODOC
Najlepsze marki, które produkują tarcze hamulcowe i klocki hamulcowe: BOSCH, STARK, SACHS, SKF, VAN WEZEL, VALEO, LuK, MAPCO, A.B.S., ATЕ.

Na naszej stronie znajdziesz wielki asortyment potrzebnych części zamiennych: https://goo.gl/mKjUV9
Tarcza hamulcowa: https://goo.gl/JBqjle
Tarcza hamulcowa do BMW: https://goo.gl/i9qKzg
Tarcza hamulcowa do BMW 3 E90: https://goo.gl/lsjCIi

Klocki hamulcowe: https://goo.gl/9DkPHW
Klocki hamulcowe do BMW: https://goo.gl/sHqfGk
Klocki hamulcowe do BMW 3 E90: https://goo.gl/smb4ci
Części samochodowe BMW: https://goo.gl/7gpNPI

Mobile Shop: http://m.autodoc.pl

► Jak wymienić Filtr powietrza w BMW 3 E90 — https://youtu.be/32uLtw-lAs0
► Jak wymienić Amortyzatory przednie w BMW 3 E90 — https://youtu.be/hdPQRxGmSdA
► Jak wymienić łożysko w przednim kole w BMW 3 E90 — https://youtu.be/XopCs4b2Njw

Aplikacja AutoDoc — zainstaluj aplikację i dokonaj zakupu części samochodowych kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz
❱❱ iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/autodoc-auto-parts-in-1-click/id1014949597
❱❱ Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.autodoc.gmbh&pageId=109958315157619069015

Mamy nadzieję, że to wideo było przydatne. Nacisnij przycisk “Lubię to!”, polub nasz kanał i śledź za nowościami. Wszystko najbardziej ciekawe jest dalej!

AutoDoc w sieciach społecznych:
► Facebook: https://www.facebook.com/autodocpl-504643863042860/
► G+: https://plus.google.com/105521676660557868441
► Twitter: https://twitter.com/autodoc_pl
► YouTube: http://www.youtube.com/c/AutodocPl
► Instagram: https://www.instagram.com/autodoc_autoparts
► Pinterest: https://www.pinterest.com/autodoc_eu/

O odpowiedzialności:
Wideo zawiera tylko porady i rekomendacje, które mogą być przydatne podczas naprawy i wymiany. AutoDoc nie ponosi odpowiedzialności za straty, urazy i niszczenie mienia, powstające w procesie naprawy i wymiany, wskutek niepoprawnego stosowania i interpretacji przedstawionej informacji. To wideo ma tylko charakter informacyjny i nie zapewnia określonego rezultatu. Za niepoprawne i traumatyczne stosowanie sprzętu do konserwacji, narzędzi i części zamiennych ponosi odpowiedzialność sam użytkownik. AutoDoc poleca usilnie być uważnym i przestrzegać reguł bezpieczeństwa podczas wykonania naprawy i wymiany. Ważne: stosowanie części zamiennych niskiej jakości nie zapewnia potrzebnego poziomu bezpieczeństwa na drogach.

⚡ AUTODOC CLUB — https://club.autodoc.pl
Dodaj swój samochód do garażu AUTODOC CLUB i uzyskaj osobiste zalecenia dotyczące częstotliwości napraw — https://club.autodoc.pl/?to=/user/garage&reg-modal=true
❱❱ Zainstaluj Aplikacja AUTODOC CLUB — https://club.onelink.me/d2X8?pid=youtube-disc

#autodoc #autodoctutorial #autodoctips

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Jak wymienić przednie tarcze hamulcowe i przednie klocki hamulcowe w BMW 3 E90 TUTORIAL | AUTODOC

  1. Witam, czy do bmw e90 n46b20b 2005r 150km wejdą tarcze 300mm? Bo mam problem z założeniem, zamówiłem z waszej strony 300mm i nie chcą wejść a obsługa klienta zapewniła mnie że nie bedzie problemu, wcześniejsze tarcze były 292. Czy muszę dokonać jakichś specjalnych modyfikacji żeby je zmienić?

  2. 1:20 użyć bitu numer 7? ale co?????? imbusa? torksa? gościu złapał za końcówkę i nic nie widać nic nie jest napisane, zadowolony z tym wąsem sobie odkręca, mam zamiar sie za to zabrać ale ten filmik pokazuje nie to co potrzeba… dalej, nasadka numer 18? w Holandii sa dostępne …17,19,21 itd… nie wiem już nic…

  3. Wystarczy odkręcić koło i wymienic tarcze i klocki przód i tył? nie trzeba ingerencji komputera do zwolnienia blokady przy klockach? bo przymierzam sie do wymiany hamulców w swoim e90 320i z 2006 roku

Dodaj komentarz

Zadzwoń!