Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wymienić tylne tarcze hamulcowe i tylne klocki hamulcowe w RENAULT LAGUNA 3 TUTORIAL | AUTODOCJak wymienić tylne tarcze hamulcowe i tylne klocki hamulcowe / klocki hamulcowe komplet w RENAULT LAGUNA 3 TUTORIAL | AUTODOC
Najlepsze marki, które produkują tarcze hamulcowe i klocki hamulcowe: BOSCH, STARK, SACHS, SKF, VAN WEZEL, VALEO, LuK, MAPCO, A.B.S., ATE.

Na naszej stronie znajdziesz wielki asortyment potrzebnych części zamiennych: https://goo.gl/h29aJz
Tarcze hamulcowa: https://goo.gl/tt5WHa
Tarcze hamulcowa do RENAULT: https://goo.gl/I4nTXM
Tarcze hamulcowa do RENAULT LAGUNA 3: https://goo.gl/Suuz9U

Klocki hamulcowe: https://goo.gl/YVH1Mq
Klocki hamulcowe do RENAULT: https://goo.gl/Llimiz
Klocki hamulcowe do RENAULT LAGUNA 3: https://goo.gl/JdVgGI
Części samochodowe RENAULT: https://goo.gl/6TcY0E

Spójrz na inne filmiki na naszym kanale:
► RENAULT LAGUNA 3 instrukcja naprawy samochodu | Lekcje wideo krok po kroku — https://www.youtube.com/playlist?list=PLND323dR8mp3e-ZPgt6to0femeGIZJQVp
► Jak wymienić przednie tarcze hamulcowe i klocki hamulcowe w RENAULT LAGUNA 3 TUTORIAL | AUTODOC — https://youtu.be/toEI3malyys
► Jak wymienić filtr powietrza w RENAULT LAGUNA 3 TUTORIAL | AUTODOC — https://youtu.be/8dfzTbOgH9M

Aplikacja AutoDoc — zainstaluj aplikację i bądź jedną z pierwszych osób, które dowiedzą się o wszystkich ofertach specjalnych oraz zniżkach!
❱❱ iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/autodoc-auto-parts-in-1-click/id1014949597
❱❱ Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.autodoc.gmbh&pageId=109958315157619069015

Mamy nadzieję, że to wideo było przydatne. Nacisnij przycisk “Lubię to!”, polub nasz kanał i śledź za nowościami. Wszystko najbardziej ciekawe jest dalej!

AutoDoc w sieciach społecznych:
– Facebook: https://www.facebook.com/autodocpl-504643863042860/
– G+: https://plus.google.com/105521676660557868441
– Twitter: https://twitter.com/autodoc_pl
– YouTube: https://www.youtube.com/channel/UClCMV8bZ6cPOdpF3dGM5UcQ
– Instagram: https://www.instagram.com/autodoc_autoparts
– Pinterest: https://www.pinterest.com/autodoc_eu/

O odpowiedzialności:
Wideo zawiera tylko porady i rekomendacje, które mogą być przydatne podczas naprawy i wymiany. AutoDoc nie ponosi odpowiedzialności za straty, urazy i niszczenie mienia, powstające w procesie naprawy i wymiany, wskutek niepoprawnego stosowania i interpretacji przedstawionej informacji. To wideo ma tylko charakter informacyjny i nie zapewnia określonego rezultatu. Za niepoprawne i traumatyczne stosowanie sprzętu do konserwacji, narzędzi i części zamiennych ponosi odpowiedzialność sam użytkownik. AutoDoc poleca usilnie być uważnym i przestrzegać reguł bezpieczeństwa podczas wykonania naprawy i wymiany. Ważne: stosowanie części zamiennych niskiej jakości nie zapewnia potrzebnego poziomu bezpieczeństwa na drogach.

⚡ AUTODOC CLUB — https://club.autodoc.pl
Dodaj swój samochód do garażu AUTODOC CLUB i uzyskaj osobiste zalecenia dotyczące częstotliwości napraw — https://club.autodoc.pl/?to=/user/garage&reg-modal=true
❱❱ Zainstaluj Aplikacja AUTODOC CLUB — https://club.onelink.me/d2X8?pid=youtube-disc

#autodoc #autodoctutorial #autodoctips

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

12 komentarzy do „Jak wymienić tylne tarcze hamulcowe i tylne klocki hamulcowe w RENAULT LAGUNA 3 TUTORIAL | AUTODOC

 1. Jakbyście dali tutorial z wymiany linek hamulca ręcznego z modułem elektrycznym do laguny 3 to byłbym ogromnie wdzięczny! Ogólnie świetna robota i dzięki za filmiki.

 2. Może dajcie filmik o wymianie linki hamulca pomocniczego elektrycznego i przyczyn wadliwego działania.
  Tu chyba zapomniano zamontować ją do zacisku.

 3. Mam pytanie
  Czy tarcze były razem z łożyskiem.
  Na filmie nie podano
  Ja kupiłem tarcze z autodoc i przyszły bez
  Jeśli kupię łożyska osobno to jak je tam prasować

 4. Oj! A gdzie klucz dynamometryczny przy dociąganiu łożyska!???!!!!! Voodoo magia pozwoliła dobrać moment?? 🙃 Zasadniczy błąd.

 5. Dzień dobry
  Film fajny , ale cztery błędy są , pierwszy-przed wymianą odkręcamy korek zbiorniczka płynu hamulcowego , bo bez tego można uszkodzić pompę ham lub agregat ABS w czasie cofania tłoczka…,w momencie cofania tłoczka sprawdzamy poziom płynu hamulcowego-nadmiar można odciągnąć strzykawką…, drugi-prowadnice zacisków wykręcamy, czyścimy, smarujemy smarem , najlepiej ceramicznym…, trzeci-prowadnice klocków dokładnie czyścimy szczotka drucianą , czwarty-w samochodach z ręcznym elektrycznym przed wymianą klocków wyłączamy ręczny i po 10 minutach zdejmujemy klemę-jeśli tego nie zrobimy, a ręczny się sam zaciągnie w trakcie wymiany klocków-mamy do wymiany moduł ręcznego za 2k 😂 reszta w miarę ok 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!