Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

JAK WYMIENIĆ WKŁAD LUSTERKA? BMW E46 / SWAGTV🔥 OFICJALNY SKLEP 🔥
https://SwagDetailingShop.pl

SZKOLENIA AD: https://SwagDetailing.pl
📅 SwagTVcontact@gmail.com

KOLABORACJA:
📞 SwagTVcollaboration@gmail.com

👑 NAJWIĘKSZA AD Społeczność w Polsce 👑
http://bit.ly/1Wk3tqK
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Nasze marki stworzone z 100% pasji do AD
🕶 SwagWear®️
Pierwsza marka z funkcjonalną AutoDetailingową odzieżą
🧪 SwagCosmetics®️
Profesjonalne AutoDetailingowe Kosmetyki
🛡️ SwagCeramic®️
Ceramiczne powłoki ochronne na lata

Znajdziesz na: https://SwagDetailingShop.pl
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

🔔 SUBSKRYBUJ: http://bit.ly/1Wk3tqK
▶️ FACEBOOK: https://goo.gl/zvEZG
📷 INSTAGRAM: https://www.instagram.com/SZWAGIERSWAGER

🛒 https://SwagDetailingShop.pl
ℹ️ https://SwagDetailing.pl
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

#SWAGdetailing #AUTOdetailing #CARdetailing
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

17 komentarzy do „JAK WYMIENIĆ WKŁAD LUSTERKA? BMW E46 / SWAGTV

  1. Jednak to je trudne..W e46 stosowane są.dwa rodzaje wkładów, jedne mają piny podgrzewania od strony wewnętrznej drugie od zewnętrznej (przy lini asferycznej). Niema prawej czy lewej strony wkłady w e46 są symetryczne, po prostu obracasz go o 180”. Na początek wyciągamy wkład, patrzymy po której stronie są piny, później kupujemy właściwy. Usuń filmik i nakręć na nowo jak przyjdzie ci właściwy wkład bo trochę siupa.

  2. Cześć, ze stroną jest trochę bardziej skomplikowanie, po prostu występowały w wersjach z kablami od wewnątrz i od zewnątrz. Natomiast kupiłeś badziew, bo nie ma odcięcia asferycznego, jest po prostu kreska namalowana na szkle. Najlepiej takie zamienniki kupować na żywo albo prosić o dokładne foto lub opis odcięcia.

  3. Kupiłem E46 z lusterkiem gdzie strona asferyczna była od strony auta. Zastanawiałem się czy ktoś pomylił strony przy montażu. Podczas wyjęcia wkładu okazało się że tak jak w Twoim wypadku wyjście na podgrzewanie jest po niewłaściwej stronie. Zamiana stron prawe na lewe nic by nie przyniosła bo wyjście zawsze było by bliżej auta. Rozwiązanie jest banalnie proste! wystarczy odkręcić 3 śrubki trzymające silniczki regulacji lusterka i przeciągnąć kable na stronę wewnętrzna lusterka Może wystąpić problem przy wkładaniu lusterka na miejsce (wyjście na podgrzewanie może kolidować z obudową). wystarczy troszkę wygiąć złącza. U mnie podziałało 🙂 Pozdrawiam

  4. Z tego co się orientuje to wszystkie lusterka w e46 są podgrzewane i z tego co słyszałem to powoduje taki efekt ja na filmiku sam kiedyś też wymieniałam lusterko w swoim e46 robota prosta aczkolwiek trzeba uważać ogólnie przydatny filmik Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!